Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Розширене засідання Вченої ради ЗДМУ

Розширене засідання Вченої ради ЗДМУ

     Розширене засідання Вченої ради Запорізького державного медичного університету розпочалося з приємного: ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник вручив ряд нагород кращим співробітникам університету. Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» отримав професор В.Д.Сиволап, почесні грамоти Запорізької облдержадміністрації – професор Б.О.Прийменко, професор І.Ф.Сирбу, доцент О.Р.Пряхін, доцент І.В.Мельник, Л.Ф.Антонюк, Л.І.Барвінська. Почесні грамоти Запорізької обласної ради отримали професор К.О.Александрова, доцент П.О.Бідзіля та доцент О.О.Портна.

     Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова доповіла зібранню особливості завершення 2018 – 2019 навчального року та планування і підготовку до наступного Світлана Андріївна відзначила ряд суттєвих моментів, зокрема, постійний ріст контингенту та збільшення лекційних потоків і груп, використання найновітніших інструментів у навчальному процесі, оперативну корекцію програм та навчальних планів. Другий рік поспіль знижується кількість пропущених занять, в тому числі – без поважних причин, що безумовно позначається позитивно на успішності і якості навчання.

     Доповідач підкреслила, що у 2018-2019 році Центральна методична рада університету, методичні комісії, кафедри і увесь науково-педагогічний колектив виконав великі обсяги роботи з формування повноцінних навчально-методичних комплексів, які забезпечують студентам повноцінний доступ до знань.

На розгляд та обговорення Вченої ради було надано комплекс документів щодо організованого завершення 2018-2019 та початку 2019-2020 навчального року.

     Помічник ректора Наталія Баранова доповіла про підсумки атестації клінічних ординаторів, а проректор з навчально-наукової роботи професор Вадим Візір проінформував про результати ректорської контрольної з ЕКГ, яку у формі тестового контролю складали студенти 5 курсу першого і другого медичних факультетів.

     Проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський зосередився на питаннях підготовки науково-педагогічних працівників, зокрема, залучення студентської молоді до наукового пошуку.

     Вчена рада проголосувала за присвоєння вчених звань і обрання на вакантні посади, розглянула ряд інших питань.

14.05.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR