Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Конференція молодих вчених і студентів – поступ в науку

Конференція молодих вчених і студентів – поступ в науку

Серією секційних засідань у Запорізькому державному медичному університеті розпочала роботу  реєстрова науково–практична конференція з міжнародною участю молодих вчених та студентів «Актуальні питання сучасної медицини і фармації 2019». Голова  оргкомітету форуму  - ректор Запорізького державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Юрій Колесник. Протягом тижня свої наукові дослідження виголосять 229 доповідачів,  17 травня відбудеться завершальне – пленарне засідання.

Першого дня учасники конференції працювали у восьми секціях. Потужний  за обсягом і тематикою напрям «Актуальні питання медичного та фармацевтичного права» об’єднав доповідачів, які виступали на теми удосконалення антикорупційної діяльності,  правових засад реформування медичної галузі тощо.

Науковці, дослідження яких стосувалися  напряму «Фундаментальні медико–біологічні дослідження – для медичної практики», працювали у секціях: «Патологічна фізіологія та патологічна анатомія», «Анатомія, фармакологія, мікробіологія, фізична реабілітація», «Мікробіологія, паразитологія, генетика та мікробіологія». 

Цілий ряд  актуальних тем  розглянули учасники конференції, які працювали  в напряму «Актуальні  проблеми сучасної  клінічної медицини», вони доповідали в секціях – «Актуальні проблеми сучасної дерматовенерології», «Актуальні проблеми сучасної педіатрії», «Актуальні проблеми сучасної кардіології».  Окрема секція  в Університетській клініці зібрала доповідачів на теми сучасних аспектів стоматології.

Молоду  генерацію виводять на наукову орбіту їхні наукові керівники, завідувачі кафедр, професори і доценти. Вони модерують на засіданнях секцій, з інтересом спостерігаючи за творчим зростанням своїх учнів, аналізуючи їхні  наукові доробки.

«На конференцію представили кілька досліджень молоді науковці  нашої кафедри, - розповіла завідувачка кафедри  факультетської педіатрії професор Світлана Недєльська, яка модерувала на засіданні секції «Актуальні проблеми сучасної педіатрії». – Наприклад, студентка шостого курсу  другого медичного факультету Валерія Пухир підготувала дуже цікаву роботу, що стосується клінічного випадку кашлюку у дітей. Хлопчик і дівчинка -  двійнята, перебували у нас в реанімації. У процесі спостереження з’ясувалося, що хворіє вся родина, найважче дісталося малечі. Студентка з інтересом поставилася до теми, оглядала хворих, робила висновки, узагальнення, таким чином ця праця сформувалася в оригінальну  наукову роботу. Валерія  - перспективний науковець, вона продовжить свої дослідження на кафедрі по закінченні університету.

Так само ретельно розробляв  свою тему  старший лаборант кафедри Віталій Плохушко, він зробив порівняльний огляд динаміки бактеріального спектру, антибіотикочутливості та антибіотикорезистентності в умовах стаціонару  упродовж трьох років. Це досить копітка праця, на цей час дуже актуальна,  молодий науковець добре з нею справився. Кілька разів брав участь в конференціях, зокрема, в міжнародній.

Іще одну цікаву роботу представила  на засіданні секції студентка п’ятого курсу Катерина Плотнікова.  Її тема – «Досвід використання кріотерапії у лікуванні хронічного тонзиліту в дитячому віці». Дівчина  цього року успішно  виступила на Всеукраїнській науковій конференції з дитячої хірургії, привезла зі Львова диплом першого ступеня».

Світлана Миколаївна  висловила задоволення від роботи конференції. Вона вважає це доброю школою для молоді, котра прагне займатися наукою. Кожна, бодай невелика доповідь, вимагає копіткого, наполегливого занурення  в проблему, є сходинкою до наступної  глибокої праці.
Конференція у режимі секційних засідань  триватиме до кінця тижня і готує іще чимало приємних відкриттів. 

 

 

14.05.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR