Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Про актуальні питання сучасної медицини та фармації

Сьогодні в ЗДМУ розпочинає роботу реєстрова науково–практична конференція з міжнародною участю молодих вчених та студентів «Актуальні питання сучасної медицини і фармації 2019». Головою оргкомітету форуму виступає ректор Запорізького державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Юрій Колесник.

З 13 по 17 травня триватимуть секційні засідання, які охоплять увесь спектр проблематики, що розробляють науковці університету за такими напрямами: «Актуальні питання медичного та фармацевтичного права», «Фундаментальні медико–біологічні дослідження – для медичної практики», «Актуальні проблеми сучасної клінічної медицини», «Сучасні аспекти стоматології», «Від органічного синтезу та пошуку рослинної сировини – до створення нових лікарських препаратів», «Гуманітарні науки в медико – фармацевтичній освіті».

Всього під час роботи конференції свої доповіді виголосять 229  молодих вчених та студентів. Модераторами  секційних засідань виступають провідні вчені ЗДМУ, завідувачі кафедрами, професори та доценти. По завершенні роботи секцій,17 травня, відбудеться  пленарне засідання конференції.

 

13.05.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR