Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Ауті Ракеш випробував IFOM – вдалося!

Ауті Ракеш випробував IFOM – вдалося!

Шестикурсник Ауті Ракеш, студент з Республіки Індія, який в ЗДМУ вивчає медицину і, як то кажуть, уже без п’яти хвилин  є лікарем, першим в університеті вже склав IFOM - International Foundations of Medicine, – іспит з Міжнародних основ медицини.

Юнак зробив це добровільно у Центрі тестування при Міністерстві охорони здоров’я України. За словами декана II міжнародного  факультету доцента Івана Мельника, із Центру надійшло повідомлення, що Ракеш подолав заповітний рубіж і, згідно з умовами складання іспиту, його результат буде зараховано студенту як складений  комплексний ліцензійний іспит КРОК-2.

Таким чином, Ракеш Ауті довів однокурсникам, що боятися цього іспиту не варто, але потрібно  ґрунтовно  готуватися. Як  він розповів, довелося добряче помізкувати над кожним із 160  тестових запитань, що стосувалися великого обсягу засвоєного матеріалу. Але, переконаний, що у ЗДМУ так фундаментально навчають студентів й готують до таких іспитів, що їм це під силу.

Готувався Ракеш удома й у бібліотеці, бо вважає справою честі добре закінчити університет і виправдати сподівання батьків, які чекають його в рідному  Хайдабараді. Юнаку дуже хочеться бути на батьківщині хірургом, наприклад, таким, як професор Олександр Губка,  операції якого в обласній клінічній лікарні він відвідував. А шлях до віртуозної майстерності  пролягає, звичайно ж, через тернисті етапи навчання.

 

11.05.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR