Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Школа топографічної анатомії – новий проект ANTEVERTO

Школа топографічної анатомії – новий проект ANTEVERTO

Команда  навчально-освітньої платформи ANTEVERTO створила свій новий проект – Школу топографічної анатомії.  Він слугуватиме   підвищенню рівня  практичних навичок студентів, які вивчають медицину.  Адже анатомія  є першою  важливою сходинкою для кожного студента-медика. Міцні знання основ нормальної анатомії людини -  запорука подальшого успішного навчання кожного студента, який вирішив  пов’язати своє життя з медициною.

Заняття проводяться на базі кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії  ЗДМУ за підтримки завідувача кафедри, професора Олени Григор’євої. Під час опрацювання  кожної теми студенти мають змогу використовувати сучасні мультимедійні засоби. Куратори проекту -  студенти I медичного факультету – Євген Грозян, Олександр  Дупін , Поліна Терещенко. Засновники проекту сподіваються, що Школа знадобиться студентам як молодших, так і старших курсів.

Команда ANTEVERTO  й надалі ініціюватиме  корисні та цікаві освітні проекти з переконанням, що вони добре прислужаться студентській спільноті університету.

Євген Грозян,
студент 5 курсу I медичного факультету

15.04.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR