Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
На орбіті міжнародного конгресу

На орбіті міжнародного конгресу

Весна дарує студентам багато приємних емоцій не лише через пробудження природи й  гарну погоду, це час олімпіад, конференцій, у яких молодь прагне  перевірити свої знання, сягнути нових висот.

Нещодавно  шестеро студентів Запорізького державного медичного університету брали участь у VI Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих учених BIMCO-2019 у Чернівцях. Там побували: шестикурсник Владислав Ткачов,  студенти 5 курсу – Едуард Діденко, Катерина  Пустова, Яна Пришвицина, Микола  Пухальський, Владислав Коваленко. Їхні наукові роботи пройшли високий рівень рецензування й автори  отримали запрошення  представляти наш університет на міжнародному рівні.

Учасниками конгресу були представники понад 30 країн світу. Програма була вельми насиченою. Першого дня перед присутніми з   лекцією виступив професор з Великобританії Зульфіквар Мірза на тему «Trauma in pregnancy»,  виступ вченого був насичений  цікавою інформацією та позитивом. Увечері   у приємному товаристві гіда та членів оргкомітету BIMCO пройшлись вуличками старовинного міста та ознайомилися з його пам’ятними місцями. Оглянули архітектурний ансамбль Резиденція митрополитів Буковини і Далмації (нині Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), який занесений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Другий день видався не менш насиченим, адже кожен із конкурсантів мав захищати честь рідного університету у своїй секції. Усього захист робіт відбувався у 38 секційних засіданнях за різними напрямками медицини. Кожного студента слухали маститі професори та очікувала маса запитань як науковців, так і допитливих слухачів. Того ж дня відбулась цікава лекція травматолога-ортопеда із Йорданії Осами Аль-Одат на тему «Development dysplasia of the hip».

Також програмою  конгресу було передбачено  відвідання майстер-класів на різних кафедрах Буковинського державного медичного університету. Конкурсанти  побували у тренінговому  центрі, попрацювали з сучасними технологіями хірургічного профілю, зокрема, ознайомились з  режимами  розсічення, коагуляції та електрозварювання тканин, а ще попрактикуватися на лапароскопічному боксі з цікавими вправами. Справили враження  відвідини  складних операцій та спілкування з професором  із Великобританії щодо невідкладної допомоги при зупинці серця.

За результатами участі в конгресі студенти ЗДМУ отримали Дипломи: 
1 місце у секції «Дитяча хірургія» посіла студентка 5 курсу II медичного факультету Яна  Пришвицина;  3 місце у секції «Неврологія, психіатрія та медична психологія»  -  студент 5 курсу I медичного факультету Микола Пухальський;   3 місце у секції «Хірургія» здобув студент 5 курсу I медичного факультету Едуард Діденко.
 
Інших учасників нагородили дипломами за активну участь в наукових дискусіях та кращі презентації.

 

10.04.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR