З Вроцлава з новими враженнями

З Вроцлава з новими враженнями

Делегація Запорізького державного медичного університету  з метою розвитку міжнародних взаємовідносин у галузі освіти та в рамках угоди про співпрацю між університетами відвідала Вроцлавський медичний університет.

- Нас дуже тепло прийняв ректор Вроцлавського медичного університету професор Марек Зєнтек, проректор з розвитку університету професор Яцек Шепєтовскі, - розповідає декан третього медичного факультету доцент Максим Шишкін. – Пан Шепєтовскі навіть зізнався, що Вроцлавський медичний університет підтримує партнерські взаємини з багатьма закордонними вишами, але теплі і дружні – саме з ЗДМУ. Програма візиту була дуже насиченою, польські колеги охоче розповідали про свої здобутки, відверто ділилися проблемами. Як з'ясувалося, і в процесі організації навчання, і в науковій сфері у нас багато спільного.

Дуже плідною була зустріч з деканом лікувально-стоматологічного факультету професором Малгожатою Радван-Очко та заступником декана д.мед.н. Яном Нєнартовичем. Ми відвідали тренінгові центри, лікувальні зали стоматологічної клініки, мали змогу побачити процес навчання студентів різних курсів, ознайомилися з обладнанням. На кафедрі і у відділенні реабілітації клініки Вроцлавського медичного університету завідувач кафедри д.мед.н. Едита Сутковська розповіла організацію навчання студентів на кафедрі та засади реабілітації після різноманітних захворювань, запроваджені у Польщі.

- Приємно вразив нас Центр медичної симуляції, відкритий у Вроцлавському медичному університеті восени минулого року, - додає д.мед.н. професор Сергій Кисельов. – Нашим партнерам вдалося органічно поєднати старовинну архітектуру і найновітніші технології в галузі медичної освіти. Керівник центру д.мед.н. Пьотр Колєнда розповів, що лише за минулий рік для Центру медичної симуляції придбано обладнання, манекенів, різноманітних симуляторів та розхідних матеріалів на 4 мільйони євро. Величезну грошову допомогу надав Європейський Союз. Але ще приємніше було, що і наш університет не пасе задніх у сучасних технологіях: практично все, що ми побачили у польських друзів є і у нашому університетському міжкафедральному симуляційно-тренінговому Центрі, щоправда, у меншій кількості, оскільки ніхто не дав нам коштів на придбання, все зароблене університетом.

Ми мали можливість побувати у сучасній бібліотеці університету, поспілкуватися з колегами. Безумовно, такі поїздки дають новий поштовх для розвитку і вдосконалення нашого університету.

9.04.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar