ЗДМУ в програмі Еразмус +

ЗДМУ в програмі Еразмус +

У рамках участі Запорізького  державного медичного університету  у європейській програмі Еразмус+ за напрямом КА1. Академічна мобільність, в університеті Ондокуз Маис (ОМУ), що в місті Самсун (Туреччина), побував представник міжнародного відділу ЗДМУ Юрій Кучерявий.

Плідний тиждень співпраці та обміну досвідом почався з відвідин  кафедри хімії університету. Професор кафедри Бейтулах Афсін детально розповів про особливості навчального процесу на кафедрі хімії і в університеті загалом, а також про можливості вступу на навчання в аспірантурі. Провів екскурсію  науково-дослідними лабораторіями, де молоді науковці та їхні керівники розповіли про напрями наукових досліджень, а також продемонстрували новітнє обладнання.

Також відбулася зустріч із заступником декана медичного факультету професором Ібрагім Левент Гюнгьором, який розповів про аспекти впровадження нової системи викладання та навчання студентів на медичному факультеті упродовж  останніх кількох років. При цьому зазначалося, що медичний факультет ОМУ зацікавлений в академічних короткострокових обмінах,  енергійних і креативних лекторах закордонних вишів.

Цікавим видався  і день воркшопу на факультеті стоматології. Професори і доценти кафедр поділилися досвідом викладання та навчання студентів-стоматологів.

Паралельно з воркшопами, на  факультетах медичного спрямування відбулися бесіди зі співробітниками міжнародного відділу та університетського Еразмус+ офісу. Зокрема, пані Еміне Бол Язиджі, координатор Еразмус+ офісу, відзначила свій університет як активного учасника програми Еразмус+, поділилась секретами успішної участі та діяльності, а також підкреслила, що університет Ондокуз Маис відкритий до співпраці та розробки нових спільних проектів та академічних обмінів.

 

8.04.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar