Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У ЗДМУ – міжнародне моніторингове дослідження

У ЗДМУ – міжнародне моніторингове дослідження

Сьогодні в університеті, згідно з наказом МОЗ, відбувається  міжнародне моніторингове дослідження для студентів 4 курсу спеціальностей «лікувальна справа» і «педіатрія». Участь у випробуванні бере понад 600 студентів I і  II медичних факультетів. Працюють в дев’яти аудиторіях під орудою прокторів, котрі відповідають за проведення іспиту. Іспит триває чотири години з  дотриманням  надзвичайних заходів безпеки, передувала йому скрупульозна багатогодинна процедура реєстрації  учасників.

Коментує перебіг цієї події проректор з науково – педагогічної та навчальної роботи ЗДМУ, доцент Світлана Моргунцова:

«Ініціюючи міжнародне моніторингове дослідження, Міністерство охорони здоров’я України заявляє  його метою порівняння рівнів підготовки студентів, встановлення критерію «склав-не-склав» при проведенні аналогічних іспитів, які у червні складатимуть студенти 3 курсу спеціальності «медицина». Тобто, четвертокурсники є категорією, яка дозволить визначити критерій успішності  для подальших курсів при складанні ЄДКІ, до структури яких цього року, крім ліцензованого  іспиту КРОК, включено екзамени з основ медицини та іноземної мови за професійним спрямуванням.

Отримані результати будуть узагальнені Національною радою медичних екзаменаторів Сполучених Штатів Америки (NBME), яка є розробником іспиту».

 

15.03.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR