Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ФПО ЗДМУ – медикам і фармацевтам України

ФПО ЗДМУ – медикам і фармацевтам України

Факультет післядипломної освіти ЗДМУ успішно розвиває  напрямок організації передатестаційних  циклів післядипломного навчання та курси тематичного удосконалення  для фахівців фармацевтичної галузі на виїзді, а також підвищення кваліфікації  лікарів з напряму медицина.

На цей час всіма формами навчання на виїзді охоплено близько 600 слухачів, які підвищували кваліфікацію з фармацевтичної галузі, що майже на 60 слухачів більше, ніж їх було на цей час торік. Викладачі Запорізького державного  медичного університету на початку року  почали працювати  зі слухачами  з циклу спеціалізації  «Організація управління фармацією» у Запоріжжі, відтак відвідали Дніпро, Черкаси, Миколаїв, зараз курси тривають у Кропивницькому. Організатори навчання відзначають підвищену  активність  та  цікавість до удосконалення фахових знань  фармацевтів  Миколаєва.

Попереду у команди ФПО ЗДМУ – нові маршрути, виїзні курси відбудуться у Херсоні, Дніпрі, Одесі. В Одеському регіоні  пропоновані науковцями нашого університету курси тематичного удосконалення, передатестаційні цикли для провізорів і фармацевтів також користуються попитом. 

За словами декана ФПО ЗДМУ, доктора медичних наук Юрія Рябоконя, на цей період 176 курсантів проходять курси підвищення кваліфікації з напряму медицина. Найбільшим попитом цього року користуються курси тематичного удосконалення  «Раціональна антибіотикотерапія в педіатрії та неонатології», такий цикл опанували  89 курсантів. Популярні також  цикли з психіатрії, як от «Сучасні методи експертизи станів сп’яніння», його вивчати приїздять лікарі з Оріхова, Токмака, інших районів  нашої області.  Запозичити нові знання та запорізький досвід з циклу «Ендопротезування кульшового суглоба» приїздили курсанти з Тернополя, Маріуполя. Взагалі, досвід вчених ЗДМУ  цього профілю має надзвичайну популярність в Україні,  торік  наші  викладачі виїздили  у Миколаїв з демонструванням там тренінг – операцій.

Курсанти з Донеччини  - Маріуполя, Слов’янська, -  поновлювали знання на циклах з дитячої анестезіології. Цього року вперше слухачам пропонується цикл з офтальмології. У майбутньому  в планах факультету післядипломної освіти  амбітний проект - курси з УЗД.

І всі плани неодмінно здійсняться, бо науковці, причетні до організації  різних форм підвищення кваліфікації, люди відповідальні, висококваліфіковані спеціалісти, завжди  готові їхати у віддалені регіони, працювати з цілковитою віддачею. Серед таких: декан ФПО, доктор медичних наук Юрій Рябоконь, його заступник, кандидат фармацевтичних наук Олексій Бігдан, професори -  Олександр Мазулін, Іван Білай, Людмила Боярська, доценти – Юлія Котлова, Вадим Чорний,  Олександр Алексєєв, Леонід Гамбург та інші.

 

13.03.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR