Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Опановуємо англійську разом!

Опановуємо англійську разом!

За  підтримки Студентської ради  локальне представництво UMSA (Українська асоціація студентів – медиків) - Запоріжжя допомагає  студентам-медикам  ЗДМУ перетнути мовні бар'єри та досконало опанувати англійською. З цією метою в університеті створено  два клуби.

Перший активний клуб "English for Step" і надалі допомагає вивчати не тільки складні граматичні аспекти мови, але й медичну лексику, яка багата незнайомими словами, що зустрічаються в міжнародних іспитах, таких як IFOM.

Другий клуб  - "English speaking club" створено для тих, хто прагне  не тільки подолати мовний бар'єр. Відвідувачів тут  знайомлять   з різними національностями, їх традиціями та культурою. Так, наприклад, клуб відвідують студенти з Нігерії, Марокко, Індії, Пакистану, Туреччини. Українські студенти із захопленням ходять до клубу та тренують свою мову спілкуванням.

Мовні тренінги проводяться після занять,  їх  організують  студенти, які добре  знають мову  і  воліють  допомогти іншим.

 

12.03.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR