Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Іноземна молодь розкриває таланти

Іноземна молодь розкриває таланти

 «Наші таланти», -  виставку під такою назвою організували у Центрі підготовки іноземних громадян ЗДМУ. Увазі студентів та викладачів представили свої малюнки молоді живописці. Організатори мали на меті  розкрити  творчий  потенціал та здібності у живопису  іноземних студентів , формуючи у них таким чином  емпатію до людей, які потребують допомоги та співучасті. 

На виставці було представлено живопис в різних техніках, це   академічні малюнки олівцем, графіка, акварелі. Не тільки слухачі Центру, а й студенти старших курсів із задоволенням розглядали  пейзажі, милувалися жіночими портретами і натюрмортами, виконаними у стилі  різних мистецьких шкіл. Молодь розкривала грані  талантів, передаючи емоції та своє бачення світу.

Виставка викликала цікавість і схвалення в іноземців та викладачів, оглянувши художні роботи, багато  з них виявили  бажання також долучитися до показу своїх творчих надбань, взяти участь у виставці.

Цей творчий вернісаж гідно доповнив комплекс багатогранної роботи з іноземними громадянами, що є складовою навчально – виховного процесу у Центрі. Усі виховні заходи тут підпорядковані  формуванню  у молоді загальнолюдських засад , таких як співчуття, доброта, людяність. Адже такі риси формують особистість майбутнього лікаря, фармацевта, і, поза всяким сумнівом, знадобляться їм.

 

6.03.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR