Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Про досвід мовної підготовки в ЗДМУ

Про досвід мовної підготовки в ЗДМУ

Запорізький державний медичний університет на  Міжнародному науково-методичному семінарі «Новітні технології у викладанні мов іноземним студентам» , організованому кафедрою філології та лінгводидактики Харківського  національного автомобільно-дорожнього  університету, представляла доцент кафедри мовної підготовки Жанна Рагріна.

Вже кілька років поспіль Жанна Михайлівна бере участь у такому заході, а цьогоріч   за персональним запрошенням проводила майстер-клас для колег  з теми  «Сучасні онлайн-сервіси як засіб інтенсифікації мовної підготовки іноземних студентів у закладах вищої освіти». Демонструвала сучасні "родзинки" в освітньому процесі. Розповіла про досвід та напрацювання кафедри мовної підготовки ЗДМУ, технічне оснащення, яке дозволяє використовувати в роботі з іноземними студентами , які опановують медицину, новітні технології і отримувати гарні результати  їхнього навчання.

«Займатися розробкою та впровадженням сучасних форм та методів у навчальний процес  - це те, що мені цікаво, що надихає та стимулює до подальшого розвитку, - поділилася  з колегами Жанна Михайлівна. - Особливо, коли для цього є усі умови. Завдяки  постійній турботі адміністрації, ректорату  університету, кафедра мовної підготовки нашого університету обладнана сучасною інтерактивною технікою, у нас є надзвичайно функціональний ітерактивний проектор, комп’ютерний клас, мультимедійні телевізійні панелі тощо. Тож викладачі мають широкий простір для креативу, тим паче,  колектив кафедри на чолі із завідувачкою  Катериною Іванівною Гейченко, тримає курс на постійне вдосконалення  якості професійної мовної підготовки майбутніх іноземних фахівців з медицини, ведучи розробку наукової теми «Комунікативний підхід до навчання наукового дискурсу іноземних студентів».

За відгуками представників  інших навчальних закладів,  майстер-клас дуже сподобався учасникам семінару,  є корисним і креативним. Наприклад, високо оцінила напрацювання запорізької колеги професор   Приватного  вищого навчального  закладу"Київський медичний університет" Ганна Онкович , яка зазначила, що такі приклади розвитку медіадидактики у практиці вищої школи є дуже сучасними і яскраво демонструють унікальні технології медіамайданчиків у процесі навчання мов іноземними студентами

4.03.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR