Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Кубок ректора знову у I медичного факультету

Кубок ректора знову у I медичного факультету

Яскравим  фінальним акордом нагородження переможців  завершилися змагання з ігрових видів спорту на Кубок ректора,  які  з 7 по 21 лютого вдруге  проходили в ЗДМУ.

Під дружні  радісні вигуки «Перший мед!» отримувати заслужену нагороду з рук ректора ЗДМУ, професора  Юрія Колесника  вийшла  збірна команда  I  медичного факультету, яка вдруге поспіль у загальному заліку з п’яти видів спорту  здобула  Кубок. Юрій Михайлович під гучні оплески  передав переможцям нагороду,  привітав спортсменів, вручивши  кожному медаль і грамоту.

Іменинниками на святковій церемонії почувалися всі учасники змагань. Друге місце посіла команда  II медичного, третє – фармацевтичного факультетів.

Загалом у змаганнях  кожен з бажаючих міг яскраво проявити свій спортивний хист, вони проходили з шашок, настільного тенісу, волейболу, баскетболу, міні – футболу. За учасників палко вболівав кожен факультет.

Переможці з кожного виду спорту розподілилися таким чином :
Шашки : III медичний, I медичний, фармацевтичний.
Настільний теніс : I медичний, фармацевтичний,   III медичний.
Волейбол : I медичний, II медичний,  III медичний.
Баскетбол( у виді стрітболу, варіант три на три) : I медичний, II медичний, фармацевтичний.
Міні – футбол : I медичний,  II медичний, фармацевтичний.

У рамках змагань відбулася товариська зустріч з волейболу між збірними командами  студентів з Індії та Узбекистану, у якій індійські гравці виявилися сильнішими.

Приємним акцентом спортивного свята було нагородження усіх команд  - переможців та учасників, солодкими подарунками – вишуканими тортами.

22.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR