ЗУСТРІЧ У ПОЛЬЩІ

З 21 по 28 січня відбулася зустріч делегації Запорізького державного медичного університету у складі ректора Колесника Ю.М., проректора з наукової роботи Туманського В.О. та проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Авраменко М.О. з керівництвом Вроцлавського медичного університету в Польщі.

Члени делегації зустрілися з ректором Вроцлавського медичного університету Мареком Жентеком, проректорами Яцеком Шепетовським, Михалем Йеленем, Зігмундом Гржебиняком та іншими представниками керівництва університету.

В ході бесіди сторони обговорили питання, що становлять взаємний інтерес, зокрема, прийняття спільної програми науково-дослідницької роботи та обміну викладачами та студентами післядипломного етапу навчання. Під час візиту відбулося вручення делегації ЗДМУ медалей Вроцлавського медичного університету за досягнення в розвитку співробітництва в галузі науки та медичної освіти між двома університетами.

Представники ЗДМУ відвідали Університетську клініку та Фармацевтичний комплекс у Вроцлаві та ознайомилися з їх науково-діагностичним і лікувальним обладнанням та новими високоякісними методами досліджень.

За результатами зустрічі була узгоджена програма наукового співробітництва двох закладів на 2013 рік, яка передбачає відвідування професорів ЗДМУ та стажування молодих вчених у Вроцлавському медичному університеті, а також участь у спільних міжнародних конференціях та симпозіумах.
 

19.02.2013

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar