Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У ЗДМУ – захист магістерських робіт

У ЗДМУ – захист магістерських робіт

Сьогодні в університеті розпочався захист магістерських робіт магістрантами другого року навчання  спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування». Першого дня 12 претендентів на диплом магістра у присутності членів Державної екзаменаційної комісії, яку очолює завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики ЗДМУ, доктор біологічних наук Сергій Павлов,  підтверджували  високий рівень знань, які отримали упродовж навчання в університеті.

«Магістранти, котрі сьогодні захищаються,  успішно склали державний ліцензійний іспит Крок, тепер представляють свої  дослідження, які вони виконували самостійно, під керівництвом  завідувачів кафедр чи провідних доцентів, - зазначив  доктор біологічних наук Сергій Павлов. -  Усі роботи цікаві, а оскільки виконані в рамках науково-дослідних робіт кафедр, вони глибокі, сучасні, різнопланові. Сьогодні представлені дослідження, над якими працювали, зокрема,  на кафедрах  мікробіології, загальної гігієни та екології, нормальної фізіології, клінічної  лабораторної діагностики, гістології, цитології та ембріології, дерматовенерології та косметології з курсом дерматовенерології  і естетичної медицини ФПО, дитячих інфекційних хвороб. Роботи  належать до площини  теоретичної, експериментальної медицини, також  мають відношення до практичної охорони здоров’я,   виконані на підґрунті фундаментальних досліджень, частина з них – на базі нашої  Університетської клініки, з використанням   сучасного високотехнологічного оснащення. Доступ до найпередовіших технологій відкриває молодим дослідникам простір наукового пошуку. І магістранти успішно ним користаються,  підтверджуючи високий рівень підготовки. Тому сподіваємось, що вони прийдуть до нас в подальшому навчатися  в інтернатурі».

Варто зазначити, що магістранти під час захисту трималися упевнено, виявили уміння концентровано  формулювати  мету дослідження, актуальність теми, аналізувати отримані в процесі роботи  дані і робити висновки  щодо практичного застосування  отриманих результатів.
Завтра  свої  роботи захищатимуть  іще 12 магістрантів.

 

19.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR