Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студенти ЗДМУ  у проекті TAME

Студенти ЗДМУ у проекті TAME

Завершився грантовий проект «ТАМЕ: навчання на медичних помилках» за співфінансування Європейського Союзу. Упродовж  2016-2019 навчальних років було впроваджено два  курси за вибором: «Навчання на медичних помилках в педіатрії» для студентів 5 курсу спеціальності «Педіатрія» та «Навчання на медичних помилках в хірургії» для студентів 6 курсу спеціальності «Лікувальна справа».

194 студенти працювали  із дванадцятьма  віртуальними  пацієнтами на платформі OpenLabyrinth за методикою D-PBL (проблемно-орієнтованого навчання з розвитком критичного мислення). По завершенні занять студенти були вмотивовані створити власний кейс хірургічного напрямку «Гострий апендицит на тлі вагітності». Після тестування кейсу він буде доданий до загальної бази віртуальних пацієнтів ЗДМУ.

Вітаємо усіх креативних учасників проекту, особливої відзнаки  за напружену працю заслуговують студенти 1 групи 6 курсу I медичного факультету. Успіхів у навчанні та наукових дерзань!

14.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR