Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
В ЗДМУ  обнова – елегантний хол

В ЗДМУ обнова – елегантний хол

Іще зовсім недавно у цокольному приміщенні головного корпусу університету  було незатишно. І ось сюди вже ходять «екскурсії» студентів і працівників, щоб подивитися на красу рукотворну: із сіренької попелюшки хол перетворився у справжній маленький ошатний  палац. Із великими  дзеркалами на ніжних світлих стінах, розкішними диванами  і столиками біля них. Підлогою з приємними візерунками.

Студенти швиденько обжилися: під час перерви з філіжанками кави вмощуються переглянути конспекти,  дівчата, природно, красуються перед дзеркалами, оглядаючи себе на повний зріст. Хол став, завдяки капітальному ремонту, затишним місцем відпочинку.

Оновлено і модерно виглядають вікна абонементу навчальної літератури. «Дуже приємно тут тепер працювати, - каже  Тетяна Миколаївна Воленко, завідувачка сектором навчального абонементу наукової бібліотеки університету -  Наше приміщення також зазнало ремонту, у сховищі зняли стару штукатурку, пофарбували стіни, ремонт тривав з літа до грудня, тепер у нас затишно, значно комфортніше обслуговувати читачів. А від того, що таким красивим став хол, то і в студентів, і у нас поліпшився настрій. Зараз іще продовжуємо видавати книжки для навчання в другому семестрі, то молодь, отримавши їх, всідається переглядати  на диванчиках, беруть каву і поєднують приємне з корисним. Така витончена картинка! Зона релаксу, продовження міні-читальної зали».

Дуже подобається  оновлений хол і працівниці буфету  Ірині. Каже, що для студентів тепер розширилася зона відпочинку  під час перерв. Вони зазвичай могли випити чаю чи кави, пообідати за столиками в буфеті, тепер і в холі, там зручно,  стильно, приємно.

Прибиральниця  Олена Олефіренко, котра обслуговує цю ділянку, також задоволена, за 26 років, відколи працює в університеті, вперше бачить хол таким красивим, радіє, що дочекалася такого ремонту.  Жінка  постійно на сторожі порядку, ревно стежить за чистотою і жадає лише одного – щоб студенти цінували, скільки сил, старань і коштів витрачає керівництво закладу вищої освіти, аби створювати комфортні умови для перебування  тут.

 

13.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR