Español
हिन्दी
اللغة العربية
У ЗДМУ – спортивні змагання на Кубок ректора

Стартували змагання на Кубок ректора, які проходять в ЗДМУ  вдруге. Глядачі з інтересом спостерігали за волейбольним поєдинком, у підсумку якого  перше місце посіла команда І медичного факультету, яка у фіналі переграла команду ІІ медичного з рахунком 2:1, третє місце виборола команда ІІІ медичного факультету, волейболісти  якої переграли збірну І фармацевтичного з рахунком 2:0.  Місця розподілилися  наступним чином: перше посіла команда І медичного, друге – команда ІІ медичного, третє –ІІІ медичного, четверте –І фармацевтичного.

Також зібрали багато вболівальників змагання зі стрітболу, це варіант класичного баскетболу, де беруть участь гравці три на три  на одне кільце. Тут  перше місце здобула команда І медичного факультету, на другому –ІІ медичний, на третьому –І фармацевтичний.

На вболівальників очікують іще цікаві змагання, так 14 лютого відбудуться змагання між збірними командами факультетів з настільного тенісу, а також змагання з  шашок.  21 лютого свято для любителів міні – футболу.  Цього ж дня факультет– переможець, який здобуде в підсумку найбільшу кількість залікових очок, отримає Кубок ректора. Зараз ця нагорода у І медичного факультету.