Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Випускники – фармацевти заочної форми навчання попрощались з університетом

Випускники – фармацевти заочної форми навчання попрощались з університетом

Успішно завершили навчання в ЗДМУ, склавши  Державну підсумкову атестацію, 327  студентів – випускників заочної форми навчання за фахом «Фармація» та «Технології парфумерно-косметичних засобів», які навчалися в університеті 4,5 і 5,5 років. Вищу  освіту в нашому університеті отримали 207 фахівців фармацевтичної галузі, які навчалися 4,5 роки, це сьомий такий випуск університету; 77 випускників здобували професію 5,5 роки, їхній випуск сорок шостий; сімнадцятим став  випуск 43 фахівців спеціальності «Технології парфумерно-косметичних засобів». Шестеро молодих людей їздили  в Запорізький медичний виш на сесії з Болгарії, успішно опанували спеціальністю.

За словами декана II фармацевтичного факультету, кандидата хімічних наук,
доцента Олега Пряхіна,  цьогорічні випускники сумлінно ставилися до навчання, мотивовані бажанням здобути знання для успішної роботи, подальшого кар’єрного зростання, адже всі вони працюють за обраною спеціальністю у різних регіонах нашої держави. Троє найкращих випускників – Світлана Сисоєва, Іван Ольховий та Марина Бандурист  отримують диплом  з відзнакою.

Учора відбулася  вчена рада факультету, на якій голова Державної екзаменаційної комісії, завідувачка кафедри аналітичної хімії, професор Світлана Васюк підсумувала перебіг державної атестації. Зокрема, вона зазначила, що іспити, які мали комплексний формат, пройшли організовано, спокійно і продуктивно. Вони складалися з кількох етапів –  практичних навичок та  теоретичного випробування. Випускники продемонстрували  міцні знання з рецептури і технології готових лікарських засобів, організації економіки фармації  та маркетингу й менеджменту,  з фармацевтичної хімії, фармакогнозії, клінічної фармації  тощо, і підтвердили  засвоєння  всієї програми упродовж навчання  в університеті.

Прощаючись з університетом, випускники дякували ректорату,  професорсько – викладацькому складу, працівникам деканату  за чудову  організацію навчального процесу, можливість користуватися найсучаснішими технологіями,  вигоди  отримувати  вищу освіту без відриву від виробництва, для чого в ЗДМУ створено всі умови.

 

8.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR