Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
І вишенька на торті до Дня закоханих

І вишенька на торті до Дня закоханих

Кондитери підрозділу громадського харчування університету запустили у  виробництво новий вид продукції – вишукані торти власного виготовлення. Аж 12 найменувань -  «Празький», «Фантазія», «Іній», «Пташине молоко», Наполеон», «Медовик», шоколадні, бісквітні, з фруктами, одне слово - на всі смаки. Особливий сюрприз очікує тих, хто хоче  вразити солодким подарунком близьку людину до Дня Святого Валентина. 

«З нагоди Дня закоханих   випускаємо два види тортиків, у вигляді сердечок, різної ваги, - розповіла Анна  Бобрикова, керівник підрозділу громадського харчування університету. - При замовленні неодмінно врахують ваші побажання щодо оформлення, вітального напису. Перевага в тому, що все це створюється  на території студентського містечка,  не потрібно шукати щось оригінальне в кондитерських міста, до то ж, ніхто не дає гарантію, які там використовують продукти. Зате наші кондитери послуговуються  лише натуральними. Це згущене молоко, какао, вершкове масло, цукор, яйця. Жодних консервантів, лише натуральні барвники для прикрас. І ціни у нас прийнятні,  - наприклад,  за сто гривень можна отримати 800 грамів смакоти для чаювання з коханою людиною. Невдовзі порадуємо виробами до весняного жіночого свята».

Цим словам Анни Анатоліївни можна вірити з цілковитою упевненістю, адже кожен з нас не міг не помітити, як смачно нас годують у поточному навчальному році у закладах харчування  ЗДМУ.  У їдальні, кожному буфеті на перервах можна отримати задоволення від свіженької випічки, студентам пропонують слойки – із сиром, м’ясом, фруктами,  а також різновиди  традиційних  булочок – з маком, повидлом, яблуками. Обіди на замовлення – просто розкіш! Щодня десятки різновидів перших страв, розмаїття других, салатів. Прикметно, що смачно  можна поласувати  не лише на перерві, але й купити продукцію додому, до вранішньої кави, вечірнього  чаювання. І все це поруч! На всі смаки вас пригостить власне виробництво громадського харчування.

Коли Анна Анатоліївна  очолила підрозділ  харчування університету, а було це зовсім недавно, восени, мала  амбітні плани щодо розвитку підприємства, поліпшення купівельної спроможності. І всі поступово успішно втілює в життя, бо любить свою роботу, формує хороший працьовитий колектив професіоналів з творчою фантазією. І бачить віддачу  від старань – і студентство, й працівники університету залюбки купують «свою» продукцію. Ідея виготовляти торти також виникла з урахуванням запитів споживачів –  хтось скуштував шматочок, розповів товаришу, студенти почали приходити ще і ще,  прохали  виготовити до певної дати цілий торт. Замовляють  за власним уподобанням, кондитери враховують усі пропозиції, їм і самим подобається експериментувати. 
Тож, плануючи відзначити  особисте свято, ювілей, весілля, народини тощо,  майте на увазі, що замовити  продукцію до столу, навіть повне його сервірування для фуршету, банкету можна (і треба!) на підприємстві громадського харчування ЗДМУ.

Замовити торти, іншу солодку продукцію можна  в будь – якому буфеті, а чи безпосередньо  на виробництві. Контактний телефон Анни Анатоліївни – 0674013703.

 

7.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR