Науковці ЗДМУ у німецьких колег

Науковці Запорізького державного медичного університету відкривають нові горизонти міжнародного співробітництва. З  29 січня по 1 лютого  група співробітників ЗДМУ у складі завідувача кафедри органічної і біоорганічної хімії професора Сергія  Коваленка, професора кафедри біологічної хімії Володимира Швеця  та доцента кафедри органічної і біоорганічної хімії Олексія Воскобойніка відвідала Університет прикладних наук м. Нойбранденбург (Німеччина).

У рамках робочої поїздки науковці нашого університету мали зустрічі з ректором професором Гердом Тешке, проректором з наукової роботи професором Лейф-Александром Гарбе і деканом факультету аграрних наук та харчових технологій професором Райнером Лангошем.  Спілкування відкрило цікаві  перспективи подальшої наукової співпраці між Університетом прикладних наук м. Нойбранденбург та Запорізьким державним медичним університетом. Доцент Олексій Воскобойнік ознайомив німецьких колег з історією та сьогоденням Запорізького медичного вишу  та представив доповідь на тему «Конденсовані похідні хіназоліну як хіміотерапевтичні агенти».

Члени делегації  ЗДМУ ознайомились з науково-технічною базою Університету прикладних наук м. Нойбранденбург, відвідали науковий центр ZELT та фабрику з виробництва пектину компанії Cargill. Цікавий досвід неодмінно прислужиться вченим в роботі над новими науковими проектами.

 

5.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar