Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
BE Profi: школярам про медичний університет

BE Profi: школярам про медичний університет

Гостями Запорізького державного медичного університету стали старшокласники запорізьких навчальних закладів. Зустріч відбулася у рамках проекту BE Profi, заснованого з метою сприяння  молоді  у виборі майбутньої професії  та ознайомлення школярів із закладом вищої освіти, як мовиться, з перших рук.

У ЗДМУ екскурсію для майбутніх вступників організували активісти студентської освітньої платформи ANTEVERTO. Вони познайомили гостей з кафедрою анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії.

Школярам продемонстрували високотехнологічне обладнання кафедри, аудиторії, лекційну залу. Для юних гостей підготували кілька локацій, де  майбутні студенти вчилися чомусь новому та спілкувалися зі студентами нашого університету. Вони навіть попрацювали з манекенами та спробували опанувати  окремі базові навички, на зразок вимірювання тиску.
Найцікавішою локацією для школярів, звісно, став анатомічний музей з його унікальними експонатами та новітніми технологіями для навчання, такими як 3D атласи з анатомії.

Старшокласники залишилися в захваті від цього заходу,  їм було важливо ознайомитися з умовами навчання та отримати відповіді на конкретні запитання стосовно медичної освіти.  Студенти медичного вишу розповіли про все детально та відкрито.
Такі зустрічі продовжаться, адже ЗДМУ завжди  привітно зустрічає  мотивованих молодих людей, які впевнено обирають професію медика.


 

1.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR