Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Інтерни завершили навчання

Інтерни завершили навчання

Завершилася екзаменаційна сесія, яку складали інтерни-лікарі та провізори, що навчаються на факультеті післядипломної освіти ЗДМУ. Отримали сертифікати, успішно склавши іспити, 54 лікарі – інтерни та 356 провізорів – інтернів.

Прокоментував перебіг сесійного періоду декан ФПО ЗДМУ, доктор медичних наук Юрій Рябоконь: «Лікарі-інтерни навчалися півтора роки за восьма спеціальностями – радіологія, клінічна онкологія, психіатрія, дерматовенерологія, неврологія, інфекційні хвороби, дитяча отоларингологія, судово – медична експертиза. Упродовж навчання вони на заочній базі стажування - в лікарнях, працювали за своїми спеціальностями, набували практичного досвіду в роботі з пацієнтами. В результаті успішно склали КРОК-3 і пройшли атестацію. Атестація  складалася з кількох видів контролю: комп’ютерного, за програмою Elex,  практичних навичок і співбесіди з викладачами.

У провізорів упродовж річного навчання також був очний та заочний періоди. Вони працювали в аптеках, де відшліфовували практичний досвід роботи. За період очного навчання на кафедрах фармакогнозії, фармхімії і технології ліків та клінічної фармації, фармакотерапії і управління та економіки фармації ФПО, виконували самостійну роботу, використовуючи онлайн- курси на платформі edX. Під час атестації успішно пройшли комп’ютерний контроль, співбесіду, також підтвердили практичні навички. Ми радіємо, що зуміли дати нашим студентам міцні знання і добре підготували їх до практичної роботи».

 

1.02.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR