Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
А тепер – до продуктивної праці

А тепер – до продуктивної праці

Уже стрімко  наздоганяють одна одну події 2019-го, а в нашому Центрі підготовки іноземних громадян молодь із задоволенням згадує, як зустрічали зимові свята, студенти діляться враженнями з тими, хто з якихось причин пропустив це дійство. Справді, було дуже тепло, камерно, як у дружній родині, адже іноземці такими святковими днями особливо сумують за домівкою та рідними.

Молодь разом з кураторами груп об’єдналися у підготовці цікавих творчих номерів, дізналися, як святкують Новий рік та Різдво в різних країнах світу, знайомилися зі звичаями, традиціями і символами, якими супроводжується це дійство в Україні. До кожної групи завітав Дід Мороз зі Снігуронькою, і студенти спілкувалися українською мовою з цими казковими персонажами, демонстрували мовні сюрпризи, які підготували. Талановита іноземна молодь виконувала українські, англійські, французькі пісні, юнаки й дівчата читали новорічні українські поезії, танцювали, навіть й український гопак, а також демонстрували свої національні пісні та танці. Усі раділи солодощам, як це завжди буває у свято.

Такі спільні заходи сприяють кращому адаптуванню іноземців до культури і традицій країни, де навчаються, дають змогу сповна розкрити свої таланти, краще здружитися, набратися позитивних емоцій і отримати наснагу до наступного етапу важливої праці. Приємно і викладачам поспілкуватися зі студентами в неформальному колі й мотивувати їх до продуктивного вивчення мови. Тож недарма теплі спогади про свято, як про приємну складову студентського життя, іще довго будуть витати в наших аудиторіях.

Інеса Молчанова,
викладач Центру підготовки іноземних громадян ЗДМУ 

       

10.01.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR