Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
На території університету -  краса й порядок

На території університету - краса й порядок

Природа нарешті  подарувала запоріжцям шматочок справді казкової зими. Слід  зазначити, що у місті така погода спричиняє багато незручностей для людей. Але ЗДМУ – приємний  виняток. Ми не перестрибуємо через замети, не ковзаємось на слизькому. На території  з раннього ранку - зразковий порядок, що доповнює загальну картину чіткої, злагодженої життєдіяльності університету. У всьому відчувається рука господарів. Усе це – результати  невтомної праці господарського підрозділу навчального закладу.

Червоний  «Фотон» аж витанцьовує по білому сніжку, немов баский кінь, що застоявся в стійлі. Трактористу Олександру Приймаку теж до снаги вранішня робота, із шостої ранку він вправно кермує  своїм трактором між корпусами університетського містечка, із задоволенням відмічаючи результати – розчищеними  від снігу доріжками студенти й працівники йдуть на працю й навчання. Таке  саме почуття виконаного обов’язку притаманне й усім працівникам колективу гаражу ЗДМУ, які сумлінно трудяться на прибиранні університетської території . Очолює цей дружний бойовий підрозділ спеціаліст першої категорії Ігор Веклич. А про те, що ця ланка великого господарства  працює, як годинниковий механізм, свідчить хоча б той факт, що учора, святкового дня, коли всі відпочивали, працівники гаража були на ногах, прибирали сніг на території. Сніжило й уночі, тому  сьогодні  з шостої ранку почали, як мовиться, з чистого листа.

« Уже так склалося, що нашим працівникам не потрібно й нагадувати, що іноді доводиться  вийти на роботу у свята, чи задовго до початку робочого дня, - каже Ігор Васильович, - працюємо з огляду на погодні умови, добре розуміючи, що територія завжди має бути доглянутою, щоб людям було комфортно. На ходу всі п’ять одиниць снігозбиральної техніки.

Хочу відзначити всіх без винятку  працівників, які совісно трудяться в нашому колективі, це Олександр Приймак, він працює на «Фотоні», Сергій Євсиков – на тракторі «Мотор Січ», на снігозбиральних машинах – Геннадій Скорик, Віктор Христофоров, Олександр Медведєв, Павло Сьомін, Сергій Рябінкін і Олександр Рябінкін. Зранку  передусім стоїть завдання розчистити головні шляхи – тротуар до вулиці Сталеварів, тут працює великий трактор, далі шляхи для автівок, відтак  тротуари,  доріжки між корпусами, до гуртожитків. До початку робочого дня, восьмої години, практично з усією цією роботою впоруємось, люди йдуть впорядкованою територією».

Прикметно, що на світанку, коли ледь розвиднялося, цілий гурт працівників гуртожитків, інших служб, озброївшись лопатами, вигортав сніг звідти, де трактору не проїхати.  Не можна не відзначити добрим словом і працівників , які дбають про чистоту у приміщеннях корпусів. За будь – якої погоди  вони на посту, підлога блищить .  Кожен на своєму місці і  всі разом відчувають відповідальність , служать   загальній  справі всього колективу. За це - наша щира вдячність  працівникам усього  адміністративно – господарського підрозділу університету.

 

8.01.2019

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR