Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Пишаємось успіхами іноземних студентів-першокурсників!

Пишаємось успіхами іноземних студентів-першокурсників!

Хоча для іноземних студентів-першокурсників  семестр у самому розпалі, вони вже  позначили  навчання в ЗДМУ  корисним досвідом та першими здобутками. Майбутні медики з самого початку навчання стали активними учасниками мистецько-наукових заходів – конференції, круглого столу, творчого конкурсу перекладів, різдвяного благодійного ярмарку. І все це у поєднанні з ретельною підготовкою до практичних занять й лекцій. Напередодні новорічно – різдвяних свят ми влаштували для них свято, відзначивши ряд «зірочок» врученням їм дипломів, грамот.Приємно назвати їхні імена:
Гарсія Ганан Ерік Херман (група 1а, спеціальність «лікувальна справа»), активний учасник наукових заходів, який  продемонстрував блискучі знання української мови під час дискусії та отримав відзнаку (І місце) на засіданні міжуніверситетського  круглого столу «Англійська мова: спосіб мислення, професійна комунікація та діалог культур», що відбувся в ЗДМУ у грудні 2018 року; переможець (ІІІ місце) конкурсу творчого перекладу серед студентів-іноземних громадян, який відбувся   у листопаді 2018 року у  Харкові.

Мелі Інерепамовеї Генрі (група 2а, спеціальність «лікувальна справа»), переможець (І місце) конкурсу творчого перекладу серед студентів-іноземних громадян.

Нвакор Бернард Чідера (група 2а, спеціальність «лікувальна справа»), активний учасник ХІV Міжнародної студентської конференції, присвяченої Європейському дню мов «Євромови 2018: Інновації та розвиток», що відбулася 30 листопада 2018 року у місті Дніпро.

Відзначено активність  групи 2а спеціальності «лікувальна справа», яка з радістю відгукнулася на запрошення до участі у різдвяному благодійному ярмарку та виконала пісню «Jingle Bells», що стала родзинкою заходу.

Наша кафедра іноземних мов радіє перемогам й досягненням своїх студентів.
Доцент кафедри , кандидат педагогічних наук Алла Костянтинівна Куліченко, яка готувала студентів до участі у згаданих заходах, зазначає: «Упродовж останніх років ми активно співпрацюємо з кафедрою перекладу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» та факультетом іноземних мов ХНУ ім. В.Н. Каразіна під час студентських конференцій й конкурсів творчого перекладу, де студенти ЗДМУ неодноразово ставали переможцями та дипломантами. Дуже приємно, коли підготовку наших студентів, зокрема, іноземних, високо відзначають в інших університетах».

Тож  пишаємось нашими студентами та зичимо їм подальших успіхів!

Олена Гордієнко,
доцент, в.о. завідувача кафедри іноземних мов ЗДМУ 

 

28.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR