Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У студентів випускних курсів розпочалася зимова сесія

У студентів випускних курсів розпочалася зимова сесія

Шестикурсники спеціальностей «медицина» та «педіатрія» першими склали сьогодні іспити з внутрішньої медицини, хірургії, педіатрії – за потоками, згідно з тим, який предмет вивчали в осінньому семестрі. Завтра такі ж тестові іспити складатимуть студенти-іноземці ІІ міжнародного факультету.

27 грудня іспит складатимуть студенти випускного курсу спеціальності «стоматологія». Тестування охопить дитячу хірургічну стоматологію, ортопедичну, терапевтичну та хірургічну стоматологію, імплантологію, ортодонтію.

Іспити проходять у великих лекційних аудиторіях студентського містечка за графіком, з яким студенти ознайомлені заздалегідь. Контролюють процес члени ректорату, на кожному іспиті присутні проректори, декани, їхні заступники. Всього близько дев’ятисот студентів випускних курсів складуть іспити під час зимової сесії.

Для студентів перехідних курсів триває навчальний процес, а також організоване відпрацювання академічної заборгованості для тих студентів, у кого є борги. Відпрацювання на кафедрах, згідно з наказом ректора, відбувається щодня.

 

26.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR