Науковці ЗДМУ доповіли на міжнародному науковому семінарі про досягнення університету

Науковці ЗДМУ доповіли на міжнародному науковому семінарі про досягнення університету

15-18 грудня на базі Університету Верони (Università degli Studidi Veronа, Верона, Італія) відбувся VІІ міжнародний науковий семінар «Формування економіки знань як базису інформаційного суспільства».

Запорізький державний медичний університет на семінарі представляли доцент кафедри мовної підготовки Жанна Рагріна та асистент кафедри клінічної фармації, фармакотерапії і управління та економіки фармації Юрій Кучерявий.

Робота наукового семінару була присвячена теоретичним та практичним проблемам формування інформаційного суспільства та економіки знань. Доповідь науковців ЗДМУ «Optimization of the teaching pharmaceutical disciplines by the implementation of innovative interactive methods» була присвячена сучасним надбанням нашого університету,  оскільки стратегія Веронського університету також спрямована на впровадження інновацій у навчальний процес.

«Взяти участь у семінарі було надзвичайно цікаво та корисно, оскільки Università degli Studidi Veronа – один з найкращих вишів світу, має потужну сучасну матеріально-технічну базу, оперує педагогічними новинками та вдало поєднує традиційність з сучасністю, готує висококваліфікованих фахівців, у тому числі й медичного профілю» - ділиться враженнями Жанна Рагріна.

«Для нас участь у міжнародному семінарі – це не лише набутий досвід у спілкуванні з іноземними колегами, а й розширення горизонтів подальшого міжнародного співробітництва з нашими новими партнерами» - додає Юрій Кучерявий.

По завершенні семінару учасники отримали іменні сертифікати участі та проходження стажування міжнародного зразка, а також безліч вражень та емоцій від обміну досвідом з колегами.

20.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar