Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ANTEVERTO здобув «студентський Оскар»

ANTEVERTO здобув «студентський Оскар»

19 грудня 2018 року у Києві відбулося щорічне нагородження найкращих студентських проектів країни – Studway Awards 2018. Його ще іноді називають “студентським Оскаром”.

Цього року було 9 номінацій: культура, медицина, соціальний проект, інженерія, підприємництво, освіта, змінотворець, молодіжна дипломатія, екологія. Щорічно студенти подають багато заявок, але комісія обирає найкращі: ті проекти, які вже встигли реалізуватися і які приносять користь іншим та розвивають країну.

Нагороду у номінації “медицина” у цьому році здобула команда студентів із Запорізького державного медичного університету – ANTEVERTO. Трохи більше ніж за рік вони реалізували свою ідею медичної освітньої платформи. Окрім статей та відео студенти організовують відкриті лекції, а також мають проекти, які добре знайомі активній молоді університету: «Школа оперативної хірургії», «Університет в обличчях», MEDCONQUEST.

Захід пройшов у святковій та дружній атмосфері, переможці номінацій мали змогу спілкуватися між собою та ділитися ідеями та досвідом.Нагороджувати студентів запрошували відомих діячів тих сфер діяльності, у яких були реалізовані проекти.

Ми, команда ANTEVERTO, дуже пишаємся тим, що наші проекти корисні та цікаві для студентів–медиків та щасливі, що нашу діяльність помітили та відзначили. Ми дуже вдячні нашому університету, який дає нам можливість працювати та завжди допомагає нам. А також вдячні студентам, які читають наші статті, відвідують наші заходи. Ми працюємо для вас та обіцяємо, що у новому році буде набагато більше цікавих проектів.

Дмитро Рогожин, студент 4 курсу, І медичний факультет

 

Про інших переможців конкурсу читайте тут: https://studway.com.ua/peremozhci-studway-awards-18/

 

26.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR