Практика у Тбілісі: нова сходинка у навчанні

Практика у Тбілісі: нова сходинка у навчанні

Перша, і така привітна, зустріч з Грузією  одразу дала  зрозуміти -  ця практика подарує нам неймовірні враження! Так і сталося.

The first University Clinic of Tbilisi State Medical University – клініка, у якій  проходили практику студентки І медичного факультету Еліна  Гонтаренко, Галина Кепко, Інна  Осіння, Ірина  Приходько  та Світлана Сулейманова. Вони   отримали можливість попрактикувати у терапевтичному, дерматологічному, гінекологічному, травматологічному та  хірургічному відділеннях, а також у  відділенні патології вагітності та пологів.  А  для студентки ІІ медичного факультету Олени  Лямцевої  відчинила свої двері G. Zhvania Pediatric Academic Clinic of Tbilisi State Medical University,   де вона мала змогу  вільно  спілкуватися з провідними педіатрами  Тбілісі.

Олена розповідає про це так :
«Попри  те, що наша практика припала на  розпал літнього сезону, нам вдалося побачити багато цікавих клінічних випадків, поширених  хвороб  та рідкісних аномалій.  Вже першого дня  ми були приємно вражені гостинністю  лікарів, професорів університету та медичного персоналу.  Працівники клінік зустріли нас з особливою повагою, шануванням та бажанням допомогти опанувати  тими  практичними навичками, якими ми ще не володіли. Кожне знайомство з лікарями  наповнювало  шаленими емоціями від того, що  досвідчені  фахівці так щедро і безкорисно  прагнуть віддати новачкам  максимум своїх знань, досвіду багатолітньої роботи та практичних навичок. Щодня голова йшла обертом від нестримного потоку актуальної  потрібної інформації.

Найсучасніше обладнання, європейські стандарти, вища кваліфікація  лікарів, дотримання останніх проколів від європейських  асоціацій та ВООЗ за чіткими правилами страхової медицини, а також  присутність під час  різноманітних операцій та діагностичних маніпуляцій – ось неповний перелік того, з чим ми ознайомились  під час практики. Цікавим було спілкування зі  студентами з Харкова, Києва та Польщі, котрі також   практикували в Грузії.

У вільний час ми знайомилися з пам’ятними місцями  столиці, насолоджувалися надзвичайною грузинською кухнею, захоплено милувалися   величчю  храмів та соборів,  отримували задоволення від краєвидів гірської місцевості. Вихідного дня міжнародний відділ медичного університету подарував усім практикантам екскурсію до стародавнього міста Мцхета- першої столиці Грузії. Там  ми,  немов у машині часу, подорожували крізь віки.

Ця практика збагатила нас  новими знаннями,  ми опанували  практичними навичками, познайомилися з яскравими особистостями  -  провідними лікарями Грузії та  назавжди закохалися у цю колоритну країну! Спасибі, Грузіє!

 

19.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar