Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Це був неймовірний MEDCONQUEST!

Це був неймовірний MEDCONQUEST!

Початок грудня  студентство ЗДМУ, об’єднане в спільноту ANTEVERTO, за підтримки Студентської ради, відзначило третім, вже зимовим, конкурсом  MEDCONQUEST. Від попереднього, весняного, який ми провели першими в Україні, багато чого змінилося. Щоразу, готуючи новий  конкурс професійного вишколу, ми удосконалюємо завдання та форму його  проведення, прогресуємо разом із нашими учасниками. І вже зовсім скоро наш квест вийде на Всеукраїнський рівень.

Пам‘ятаю, як хвилююче ми готувалися  проводити перший квест. Адже   були  в прямому сенсі  «піонерами» цієї справи. Але зараз бачимо, що такий формат обрали правильно, він дуже подобається нашим студентам, а також його підхопили медичні університети інших регіонів України.

Зимовий MEDCONQUEST був представлений в оновленому форматі. Цього разу окреслили завдання з терапії, фармакології, фізіології, мікробіології, анатомії, оперативної хірургії, англійської мови та BLS. Тому кожен студент з другого по шостий курс міг продемонструвати свої теоретичні та практичні знання та навички.

Ось як оцінили квест студенти-учасники змагання:
«Важко передати усі емоції, які переповнюють мене після квесту! Дякую ANTEVERTO за можливість стати учасником цієї події!» - Поліна  Терещенко.
«Неперевершені емоції та досвід! Ви всі молодці», - Ангеліна  Костенко.

Перше місце зайняла команда «синіх» у складі Миколи Пухальського, Катерини Рунчевої, Анвара Мідхатова та Анастасії Яценко.

Загалом задоволення дістали  як організатори, так й учасники квесту.
Тепер ми сміливо можемо переходити до іще вищого рівня проведення нашого конкурсу.

По завершенні змагань усі п‘ять команд отримали подарунки та грамоти.

  Дмитро Рогожин, студент 4 курсу першого медичного факультету

 

4.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR