Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Пам'яті колеги

Пам'яті колеги

Колектив Запорізького державного медичного університету з глибоким сумом повідомляє, що на 79 році життя перестало битись серце доцента кафедри медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії Людмили Петрівни Баштан.

Понад 43 роки Людмила Петрівна віддала справі підготовки медичних кадрів: з 1975 року працювала на посаді асистента кафедри шпитальної хірургії, з 1994 року – доцента кафедри загальної хірургії з курсом анестезіології та реаніматології, з 2011 року – доцента кафедри медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії.

Людмила Петрівна виховала не одне покоління лікарів-анестезіологів, відзначалась високим професіоналізмом, відповідальністю, врятувала життя багатьом пацієнтам КУ «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя».

Багато сил Людмила Петрівна віддавала громадській роботі: була членом Запорізької обласної асоціації лікарів-анестезіологів, членом експертної комісії з оцінювання якості лікування хворих у відділеннях клінічної бази, членом атестаційної комісії лікарів-анестезіологів Запорізької області. Самовіддана праця Людмили Петрівни неодноразово відзначалась нагородами.

Колектив Запорізького державного медичного університету розділяє біль важкої втрати і висловлює щирі співчуття рідним, близьким і всім, хто знав Людмилу Петрівну Баштан.

 

3.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR