Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Університетська клініка ЗДМУ відзначила 10 років

Університетська клініка ЗДМУ відзначила 10 років

Структурний підрозділ ЗДМУ «Навчальний науково-медичний Центр «Університетська клініка» відзначив 10-річчя  створення. Восени 2008 року Запорізька басейнова лікарня набула нового статусу і відтоді почала розвиватися під крилом медичного університету.

В колективі клініки з цієї нагоди відбулися урочистості. Головний лікар закладу професор Віталій Кривенко окреслив десятирічний поступ на шляху розвитку клініки, наголосивши, що тепер це  оснащений за останнім словом заклад дорослої та дитячої мережі,  де на європейському рівні  пацієнтам  надають високоспеціалізовану консультативну, діагностичну, лікувальну   медичну допомогу, яка  підсилена супроводом 24 професорів, 17 доцентів, 25 кандидатів наук, тут працює 60 лікарів вищої кваліфікації. Дуже важливо, що в клініці  створено замкнутий цикл надання найширшого виду послуг, усе під одним дахом, з максимальними вигодами для відвідувачів.

У вітальному слові з нагоди ювілейної дати ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник підкреслив, що лише тісне поєднання наукових досягнень з практичними зусиллями лікарів дають чудові результати, які слугують здоров’ю жителів не лише нашого краю, а й багатьох регіонів України. Клініка невпинно розвивається, продуктивно  функціонують відділення неврології та кардіології. На базі клініки працюють дев’ять кафедр медичного університету.  Відділення лікувального закладу  є базами для навчання студентів, напрацювання практичних навичок лікарями–інтернами  за фахом «Загальна практика–сімейна медицина», «Внутрішні хвороби» та «Нервові хвороби». Вони навіч бачать унікальне  оснащення,  блискуче його застосування на практиці. Зокрема, на базі клініки навчаються студенти стоматологічного факультету, де високий рівень викладання поєднується з набуттям практичних навичок майбутніх лікарів, вони працюють на найновішому італійському стоматологічному  оснащенні з високоякісним пломбувальним матеріалом.

Юрій Михайлович побажав працівникам клініки нових успіхів в подальшій діяльності. Ряд працівників закладу отримали нагороди та відзнаки.

Приємним пісенним  подарунком  для колективу став виступ  народної артистки України Інни Гапон.

 

3.12.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR