Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Зустріч з іноземними студентами

Зустріч з іноземними студентами

   28 листопада ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник провів традиційну зустріч з активом іноземних студентів - лідерами земляцтв, старостами курсів і гуртожитків, які представляють понад 2800 іноземних громадян з 42 країн світу. У зустрічі взяли участь перший проректор доцент М.Авраменко, декан ІІ міжнародного факультету доцент І.Мельник, заступники декана, куратори.
   - Безпека і комфортні умови навчання іноземних студентів – це питання, які постійно перебувають на контролі в ректорату, - наголосив Юрій Михайлович на початку зустрічі. – Життя університету йде за визначеним порядком, ви самі у цьому переконуєтесь. Правоохоронні органи, керівництво області і міста роблять усе для того, щоб, незважаючи на запроваджений воєнний стан, у нас все було спокійно. Тому ваше завдання: краще вчитися, зосередитися на підготовці до іспитів, займатися спортом, не тратити час на те, що відволікає вас від головного – здобуття високої кваліфікації і гарних знань. 
   Під час зустрічі студенти порушили ряд питань, які стосувалися нових форм іспитів – ЄДКІ, IFOM, а також організації навчання і практики, культурно-мистецького розвитку, студентського самоврядування та іншого.
   Ректор Ю.М. Колесник звернувся до лідерів земляцтв та старост з проханням донести до всіх іноземних студентів отриману інформацію, чітко дотримуватися дисципліни у вузі та українського законодавства, і завжди бути у контакті з керівництвом ЗДМУ.  
 
29.11.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR