Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Марокканські студенти ЗДМУ зустрілися із земляками

Марокканські студенти ЗДМУ зустрілися із земляками

Щира і дружня зустріч відбулася в Марокканському культурному центрі ЗДМУ. До студентів з Марокко завітали гості  з далекої батьківщини, -  цікавого древнього  міста Мекнес.

Представницька делегація, у складі якої бізнесовці, освітяни, представники торгової палати Мекнес – Фес,  котрі прибули в Україну, зокрема, щоб взяти участь в роботі другого Туристичного бізнес–форуму в Запоріжжі, не змогли не завітати у Запорізький державний медичний університет, де навчаються марокканські діти.

На зустріч прийшли юнаки і дівчата, які ледь більше місяця в Україні, і звичайно, радісно усміхалися, почувши  привіт з далекої домівки рідною мовою. Звертаючись до них, керівник делегації пан Дрісс Хассін сказав, що усім їм приємно бачити  марокканську молодь в такому величному, красивому і відомому медичному навчальному закладі. Радісно, що у всіх щасливі задоволені обличчя, це означає, що справи їхні хороші. Батьківщина і батьки з надією відправляють дітей навчатися медицині і фармації  за кордон, обираючи для цього кращі університети, зокрема і Запорізький. Після  навчання  Марокко очікує їх  кваліфікованими спеціалістами.

Кожен член делегації намагався щось хороше сказати  студентам. Підбадьорювали їх, наставляли добре навчатися, бути слухняними, брати краще  в науці від своїх професорів,  щоб повернутися додому з дипломами високого зразка. Гості також висловлювали слова щирої подяки на адресу керівників ЗДМУ, викладачів, які  терпляче й мудро працюють з їхніми дітьми.

У відповідь декан першого міжнародного факультету, доцент Іван Дочинець  привітав гостей у стінах  університету, зазначивши, що наш  заклад вищої медичної освіти пов’язує з Марокко давня дружба, понад 800 спеціалістів, починаючи з 1973 року, закінчили ЗДМУ, повернулися і  успішно працюють на батьківщині. Приємно, підкреслив декан, що така висока делегація приїхала провідати своїх дітей, це тепер і наші діти, будемо опікуватися ними разом, і хочеться, щоб вони були гідними своїх батьків.

Керівник Центру підготовки іноземних громадян, доцентом Лариса Васецька подякувала гостям, розповіла про те, що іноземним студентам в ЗДМУ створено всі умови для продуктивного навчання, проживання, дозвілля. До їхніх послуг у повному обсягу навчально–методична література, першокласно обладнано комп’ютерні класи, наукова бібліотека тощо. Новітні  методики дозволяють швидко опановувати мову, так що вже через місяць навчання студенти на побутовому рівні розмовляють українською. Окрім того, студенти підготовчого відділення,  а з Марокко їх цього року приїхало навчатися  понад 180, під час виховних заходів  активно знайомляться із Запорізьким краєм.
Наостанок цікавої теплої зустрічі її учасники  фотографувалися, обмінювалися сувенірами.

 

27.11.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR