Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ЗДМУ на «Ярмарку освіти»

ЗДМУ на «Ярмарку освіти»

У виставковому центрі «Козак – палац», де сьогодні за цілковитого аншлагу розгорнуто щорічну міжрегіональну спеціалізовану виставку «Ярмарок освіти», гідно представлено Запорізький державний медичний університет та медичний коледж, який входить до його складу.

Елітний заклад вищої медичної освіти особливого рекламування не потребує: професійно мотивовані молоді люди, які налаштовані пов’язати долю зі спеціальностями  медичного та фармацевтичного профілю заздалегідь знаходять саме ЗДМУ, вирізняючи його з-поміж інших вишів, за високим рівнем надання якісної освіти. Про це свідчать і традиційно високі конкурси.

Але наш університет щороку репрезентує себе на освітньому ярмарку, знаходячи серед молоді міста й області багатьох прихильників. Ось і сьогодні виставкова експозиція медиків вигідно вирізнялася серед ліцеїв, коледжів, інститутів, академій, університетів різних рівнів акредитації з багатьох міст України. Передусім,  зі смаком оформленими в кольорах національного прапора інформативними стендами, привітними елегантними студентами четвертого курсу фармацевтичного факультету, які приступили до чергування і люб’язно зустрічали відвідувачів. Цілими класами йшли школярі з учителями, батьками. Локація ЗДМУ приваблює не лише зовнішнім оформленням, вона цікава змістовим наповненням, інформативним матеріалом про широкий спектр освітніх послуг. Буклети містять вичерпну інформацію на допомогу вступникам. Увесь час демонструються презентаційні відеоролики  про університет, спеціальності, студентське життя.

На виставку завітали члени ректорату, приймальної комісії університету. Під час відкриття заходу присутніх привітала заступник голови приймальної комісії ЗДМУ, доктор фармацевтичних наук, доцент Віра Одинцова.

Віра Миколаївна вважає, що освітянський ярмарок для багатьох школярів є першим знайомством з професією, адже зовсім скоро їм складати ЗНО і остаточно визначатися у виборі. ЗДМУ завжди відкритий для спілкування з майбутніми вступниками, особливо з тих питань, які наразі їх цікавлять. «Передусім, це перелік конкурсних предметів, - говорить Віра Одинцова. – Стосовно медичних спеціальностей, другий рік поспіль мінімальною кількістю балів, яку мусить мати вступник для участі в конкурсі на бюджетній формі навчання в нашому університеті, є не менше 150 з другого і третього конкурсних предметів. Це стосується лише медичних спеціальностей в усій Україні. Ми очікуємо затвердження відповідного наказу в Міністерстві юстиції, але вже зараз можемо констатувати, що при вступі на бюджетні спеціальності «медицина», «педіатрія», «стоматологія» конкурсними предметами є: українська мова й література(130 балів), другий - біологія або хімія, третій -  фізика або математика – по 150 балів. Для вступників на контрактну форму навчання ми встановили такі предмети: українська мова та література, біологія і третій на вибір – хімія або історія України. На решту спеціальностей, як от  «фармація», «фізична терапія, ерготерапія», «лабораторна діагностика», «технології парфумерно – косметичних засобів» встановили такий перелік предметів: українська мова й література, біологія, хімія або математика».

Презентабельно виглядає на ярмарку й локація медичного коледжу ЗДМУ. Директор закладу Олександр Гужов зазначив, що добре готувалися до цього дня, оформили банери, на екрані йде презентація з життя коледжу, відеоролики демонструють навчальний процес. Чергують викладачі зі студентами. До столиків з буклетами підходять здебільшого дев’ятикласники, цікавляться умовами вступу. За словами директора, успішно пройшов день відкритих дверей у коледжі, відтак на підготовчі курси набрали 24 особи, вони навчатимуться півроку, іще будуть працювати тримісячні й короткотермінові. Зазвичай, курсами охоплюють більше сотні юнаків і дівчат, майже всі вони є майбутніми вступниками.

Освітянський ярмарок триватиме три дні. Він дає старт майбутній вступній кампанії. ЗДМУ запрошує молодих людей, котрі планують стати студентами одного з найкращих медичних вишів України, завітати на день відкритих дверей в університет 15 грудня, познайомитись з членами ректорату, наживо почути відомих вчених, професорів, відвідати  лабораторії фармацевтичного факультету, унікальний  Музей анатомії і «приміряти» до себе спеціальності, які завжди будуть затребуваними суспільством.

8.11.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR