Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Театр також навчає мови

Театр також навчає мови

У Запорізькому державному медичному університеті триває тиждень української мови. У його рамках студенти  I курсу III медичного факультету  спеціальності «фізична терапія, ерготерапія»  відвідали виставу Запорізького обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара "Шерлок у спідниці".

Цей захід організувала куратор групи 1фт, старший викладач кафедри  культурології  та українознавства,  кандидат  філологічних наук Олена Вещикова.

«Ми добре розуміємо, що навчають і виховують не лише лекції, підручники, але й мистецтво, зокрема, театр, музика, живопис, - переконана Олена Сергіївна.-  Тому намагаємся прищепити  студентам любов до прекрасного, відтак краще опанувати рідну мову. Свої враження від побаченого, емоції вони передають у творах, які пишемо в аудиторії. Зазвичай, театр відвідуємо з першокурсниками, дехто з них взагалі вперше переступає його поріг. Цього разу  всім вистава сподобалася, я спостерігала, як наші студенти  сприймають гру, акторське виконання, як реагують на слово. Так що це теж стало гарним уроком функціонування української мови в галузі культури. Студенти  гарно реагували на наші спільні відвідини театру. Наприклад, Олексій Болдирєв,   переглянувши  раніше таку  виставу у рідному Павлограді,   відзначив кращу гру акторів запорізького театру і  те, що вони майстерніше володіють  літературною українською мовою».
 

6.11.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR