Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Як  потрапити в «Завтра.UA»

Як потрапити в «Завтра.UA»

Перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді «Завтра. UA» відкрила перспективу багатьом студентам ЗДМУ стати її стипендіатами. Щороку в ній успішно пробують свої сили нові учасники.

А ті, кому вдалося перемогти у конкурсі, охоче діляться досвідом з новачками. Як це уже котрий рік робить молодий науковець Іван Дарій, котрий ставав стипендіатом двічі. Ось і цього разу він зустрівся зі студентами, яких цікавлять умови конкурсу, реальна можливість перемогти у серйозному суперництві. Розповів потенційним претендентам про те, що участь у «Завтра.UA» може стати новою сходинкою до індивідуального розвитку, відкрити  перспективи спілкування з талановитими ровесниками з різних вишів України, а також відомими особистостями.

Для тих, хто вирішив  спробувати свої сили в конкурсі, адже зараз триває відбір студентів для участі в програмі, Іван Дарій проведе повторну зустріч 19 листопада в ЗДМУ.

2.11.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR