Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Почалося рейтингове оцінювання роботи кафедр

Почалося рейтингове оцінювання роботи кафедр

Сьогодні у  науково-методичному кабінеті ЗДМУ розпочалася  копітка робота  комісії з визначення рейтингових показників діяльності кафедр та  викладачів  університету у 2018 році. Аналіз комплексної  роботи кафедральних колективів відбувається дванадцятий раз. 

Наказом ректора ЗДМУ створено комісію, яка традиційно керується Положенням про рейтингову систему оцінювання кафедр і викладачів ЗДМУ. Положення щороку затверджуються,  оновлюється, вносяться зміни і новації.

Проректор з науково–педагогічної  і навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова  зазначила, що такий щорічний рейтинг є своєрідним іспитом для професорсько–викладацького складу.  Кафедри звітуватимуть протягом тижня, надається загальна статистична інформація, а також уточнююча за тими чи іншими показниками. Оцінюються  навчальна робота, підсумки КРОК,  навчально–методична, наукова діяльність, кадровий стан, лікувально–діагностична діяльність і впровадження наукових досягнень у практику охорони здоров’я, міжнародне, державне та  галузеве визнання, соціально–громадська активність та виховна робота, інші аспекти. Тобто, збирається єдина концентрована інформація про  підсумки річних напрацювань  професорами, доцентами й викладачами.

Першого дня, як розповіла Світлана Андріївна, було проаналізовано діяльність 16 кафедр за чотирма компонентами.  «Колектив кожного навчально–наукового підрозділу  вболіває за результати рейтингу, - підкреслила проректор, -  адже  цей показник є не тільки фактором змагальності: від  узагальненої інформації  й кількості балів залежить грошова винагорода, яку отримають переможці. Такий творчий підсумковий  процес  має  чудову мотивацію професійного зростання професорів, доцентів, асистентів – усього професорсько–викладацького складу».

 

29.10.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR