Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
На засіданні ректорату ЗДМУ обговорили стратегію розвитку медичної освіти

На засіданні ректорату ЗДМУ обговорили стратегію розвитку медичної освіти

Міністерством охорони здоров’я України було  презентовано проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення стратегії розвитку медичної освіти в Україні». Сьогодні в ЗДМУ під час  розширеного засідання ректорату йшлося про основні засади пропонованої стратегії.  Напередодні всі члени ректорату отримали документ для опрацювання і підготовки до обговорення даного проекту. 

Передусім проректор  з науково – педагогічної та навчальної роботи ЗДМУ,  доцент Світлана Моргунцова ознайомила присутніх зі змістом документу, на основі якого надалі відбувалося обговорення. Доповідач і виступаючі акцентували увагу на головних аспектах, які передусім слід взяти до уваги і подальшого опрацювання.

Слід зазначити, що, відповідно до листа МОЗ, за підписом заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Лінчевського,  23 жовтня поточного року в МОЗ відбудеться нарада, під час якої обговорюватиметься стратегія розвитку медичної освіти в Україні, порядок, умови й терміни розробки та  проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту, критерії його оцінювання та інші питання. Делегація Запорізького державного медичного університету візьме участь в нараді, відтак надалі продовжиться робота над стратегічними напрямами розвитку медичної освіти в Україні.
 

11.10.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR