Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У школі молодого викладача ЗДМУ– новий набір слухачів

У школі молодого викладача ЗДМУ– новий набір слухачів

Продовжується оригінальний освітній проект  ЗДМУ – діяльність Школи молодого викладача. Він уже другий рік поспіль   реалізується кафедрами  культурології та українознавства, суспільних дисциплін, медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій, а також відділом навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів, науковою бібліотекою. Сьогодні слухачі, а цього року їх 15, це значно більше, ніж торік, розпочали свій навчальний рік.

Відкрила перше заняття  керівник Школи, завідувачка кафедри культурології та українознавства, доктор філологічних наук,  професор Ольга Турган. Професор із задоволенням відзначила, що знання, отримані молодими викладачами торік,  згодилися  їм у повсякденній практиці спілкування зі студентами, адже викладати у вищій школі зараз нелегко,  особливою є аудиторія медичного вишу. Можна володіти чудовим матеріалом і не вміти його подати, не стати цікавим слухачам через брак педагогічних навичок. Тому викладачі двох кафедр – культурології та українознавства і суспільних дисциплін  допоможуть молодим колегам-початківцям  набути педагогічного хисту.

Ольга Дмитрівна ознайомила слухачів з календарно – тематичним планом роботи Школи. Навчання триватиме за трьома змістовими модулями : «Логіко – філософський практикум риторичної та комунікативної компетентності», «Психолого – педагогічна та методична підготовка молодого викладача», «Конфліктологія в сучасній вищій освіті. Розвиток креативного мислення».  Цьогоріч організатори освітнього процесу врахували побажання попередніх слухачів щодо розробки тематики занять,  отже,навчання набуде нового якіснішого рівня.

Слухачі почали роботу із відповідей на анкету, розроблену доцентом кафедри культурології та українознавства Юрієм Ганошенком, в подальшому вони спільно  її проаналізують. Відтак з інтересом прослухали першу лекцію «Філософія освіти : тенденції сьогодення, перспективи розвитку», суть якої  яскраво розкрила  завідувачка кафедри суспільних дисциплін, доктор філософських наук, професор  Ірина  Утюж.

У подальшому лекційні, семінарські, лабораторні, практичні заняття зі слухачами вестимуть також викладачі кафедр культурології і українознавства та суспільних дисциплін: професор Тетяна Гребенюк, доценти Юрій Ганошенко, Оксана Сидоренко, Тетяна Шадріна, Наталія Спиця,старший  викладач Олена Вєщикова та інші. Додається новинка – перед слухачами з майстер – класом щодо викладання фахових дисциплін виступить викладач – клініцист. Велика увага приділятиметься вивченню інноваційних технологій в педагогічному просторі. Передбачені інтерактивні форми роботи - дискусії, тренінги, майстер-класи, презентації проектів, тощо.

 

10.10.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR