Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Пам’яті колеги і вченого

Пам’яті колеги і вченого

Колектив Запорізького державного медичного університету перебуває у глибокій скорботі : після важкої хвороби перестало битися серце завідувача кафедри дерматовенерології та косметології з курсом дерматовенерології і естетичної медицини ФПО, доктора медичних наук, професора Валерія Павловича Федотова. Нещодавно йому виповнилося 79 років.

У  медичну галузь  Валерій Павлович прийшов по закінченні медичного інституту лікарем -  дерматовенерологом районної лікарні у Миколаївській області в 1964 році, і до кінця життя залишався надзвичайно сумлінним, відданим справі  і працелюбним лікарем, науковцем, наставником молодих спеціалістів. Становлення молодого дерматовенеролога відбулося у Харківському НДІ дерматовенерології АМН України, а високий потенціал професіонала , талановитого вченого і викладача сповна розкрився під час плідної праці В.П.Федотова в Запорізькому медичному інституті (1967 – 1989рр.) Професор В.П.Федотов  з 1989 року очолював кафедру  дерматовенерології Дніпропетровської державної медичної академії, з 2012 року по нинішній час - кафедру дерматовенерології Запорізького державного медичного університету.

Колеги,  науковці, студенти цінували Валерія Павловича за його високу людяність, професіоналізм і відданість любимій справі, відповідальність і уміння працювати з людьми. Таким його і пам’ятатимуть в університеті. Під керівництвом професора В.П.Федотова захищено більше 60 докторських і кандидатських дисертацій, він є автором більше 1000 наукових робіт, 13 патентів на винаходи, 4 монографій.

Ректорат, професорсько-викладацький склад, студентська спільнота і співробітники Запорізького державного медичного університету поділяють біль важкої втрати і висловлюють щире співчуття рідним,  близьким і всім, хто знав професора Валерія Павловича Федотова.


 

8.10.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR