Плідний тиждень в Хайдарабаді

Плідний тиждень в Хайдарабаді

Насиченою подіями і зустрічами видалась ділова поїздка в індійський Хайдарабад для співробітників міжнародного відділу і другого міжнародного деканату ЗДМУ. Протягом тижня вони приймали іспити у бажаючих навчатися в нашому університеті, зустрічалися з майбутніми абітурієнтами, проводили прийом батьків, брали участь у численних телевізійних програмах та інтерв’ю.

- Були і представницькі зустрічі, - ділиться враженнями заступник декана другого міжнародного факультету доцент Cергій Чугін. – Нас прийняв міністр освіти штату Теленгана пан Шрі Кадіям Шріхарі. І на цій зустрічі ми говорили не лише про чудові можливості для індійських громадян здобути освіту у Запорізькому медуніверситеті, а й взагалі про поглиблення міждержавних зв’язків між Україною та Індією. Важливим напрямком цього співробітництва є формування відповідної інформаційної бази – пан міністр пообіцяв допомогти у її створенні. Ми обінялися з паном Шрі Кадіямом Шріхарі пам’ятними сувенірами, вручили йому книгу про ЗДМУ.

Надзвичайно емоційною видалася церемонія проводів на навчання у ЗДМУ, на яку прийшли юнаки і дівчата разом з батьками і цілими родинами. Були запрошені почесні гості – це ознака великої важливості церемонії для міста Хайдарабад і для штату Теленгана. Кожному «новоспеченому» студенту фірма NEO подарувала пам’ятні набори: не просто сувеніри, а те, що стане їм у великій нагоді під час навчання – комплекти підручників і стетоскопи.

Усі події транслювали індійські телеканали, так що можемо впевнено стверджувати – про наш університет добре обізнані в Індії.

Щодня нам доводилося приймати батьків майбутніх абітурієнтів, які поки що тільки обирають спеціальність і придивляються до університетів за кордоном. Їх цікавить усе: і матеріальна база університету, і професорсько-викладацький склад, і проживання студентів. Нам було приємно спілкуватися з ними, бо маємо що розповісти і маємо чим переконати. Саме тому потік громадян Індії, які хочуть навчатися в нашому університеті, не зменшується – цього року близько двохсот індійських юнаків і дівчат поповнять ряди нашого студентства. Сподіваємось, що й наступного року їх буде не менше.

Переглянути відеосюжети індійських телеканалів про наш університет можна за посиланнями:    https://www.youtube.com/watch?v=ZWywBoGw9ro  та  https://www.youtube.com/watch?v=OA8ZzRBm8zc

25.09.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar