Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Досягнутим задоволені. Заплановане надихає!

Досягнутим задоволені. Заплановане надихає!

Сьогодні в ЗДМУ відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради університету.

Про підсумки роботи колективу медичного університету в 2017 – 2018 навчальному році та основні завдання на 2018 – 2019 навчальний рік доповідали – перший проректор ЗДМУ  доцент Микола Авраменко,  проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський, проректор з науково – педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова, заступник голови секретар приймальної комісії доцент Віра Одинцова, директор Університетської клініки професор Віталій Кривенко. У руслі обговорюваного питання було всебічно проаналізовано такі аспекти, як особливості завершення минулого навчального року  та організацію нового, результати  вступної кампанії  - 2018, перспективи розвитку Університетської клініки. 

Учасники Конференції  одноголосно визнали, що робота трудового колективу ЗДМУ в 2017-2018 навчальному році за всіма напрямками заслуговує позитивної оцінки.

Затверджені плани роботи Конференції трудового колективу, Вченої ради медичного університету, ректорату, деканатів та комплексу заходів щодо організації навчального процесу на 2018-2019 навчальний рік.

Заступник ректора з кадрових питань та режиму Наталія Бавицька зосередила увагу присутніх на особливостях кампанії з виборів ректора ЗДМУ, які цього року відбуваються із значними організаційними змінами, в порівнянні з минулими.  МОЗ України оголошував конкурс на посаду ректора ЗДМУ і подав університету кандидатуру заслуженого діяча науки і техніки України, професора Юрія Михайловича Колесника.

Конференція заслухала програму кандидата, присвячену перспективам розвитку університету на наступні 5 років.

 

31.08.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR