Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вступ на бюджетну форму навчання завершено

Вступ на бюджетну форму навчання завершено

На засіданні приймальної комісії проаналізовано підсумки прийому вступників на бюджетну форму навчання.

Заступник голови приймальної комісії д.фарм.н., доцент Віра Одинцова прокоментувала особливості цьогорічної вступної кампанії.

- Враховуючи, що цього року вперше встановлено «поріг» мінімального балу ЗНО з профільних предметів на рівні 150 балів, а також зменшення кількості заяв, які можуть подавати абітурієнти з 9 до 7, ми прогнозували зменшення кількості поданих заяв. Втім, прогнози не справдилися. На місця державного замовлення за спеціальностями «медицина», «педіатрія» і «стоматологія» надійшло 1558 заяв. Найвищий конкурс, традиційно, на спеціальність «стоматологія» - 40 заяв на 1  місце, втім, бюджетних місць для цієї спеціальності всього 4. Конкурс на спеціальність «медицина» - 4, 023, а на спеціальність «педіатрія» - 4,775. Середній прохідний бал рекомендованих до зарахування на спеціальність «медицина» - 172,38, на спеціальність «педіатрія» - 154,122, на спеціальність «стоматологія» - 193,902.

Список рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету був сформований системою ЄДЕБО і оприлюднений 1 серпня, до 18 години 6 серпня вступники мали подати оригінали  документів.

- Таким чином, зараховуємо на бюджетну форму навчання до університету 265 вступників, всі за загальним конкурсом, - підсумував голова приймальної комісії, ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник. -  Приємно, що майже 76% зарахованих на навчання за бюджетною формою навчання обрали ЗДМУ першим пріоритетом. Причому, мешканці Запоріжжя і Запорізької області складають лише третину, а понад 190 зарахованих студентів представляють Дніпропетровську, Донецьку, Херсонську, Миколаївську, Черкаську, Кіровоградську, Київську, Харківську, Житомирську, Луганську, Полтавську, Хмельницьку, Вінницьку та Тернопільську області, що свідчить про популярність і авторитетність університету у суспільстві.

Приймальна комісія ЗДМУ продовжує свою роботу - формується якісний контингент на спеціальності «фізична терапія, ерготерапія», «фармація» і «технології медичної діагностики та лікування», триває робота з вступниками, які навчатимуться за контрактом на спеціальностях «медицина», «педіатрія» та «стоматологія».

А от приймальна комісія медичного коледжу ЗДМУ свою роботу вже завершила: на навчання до коледжу за спеціальністю «медицина» зараховано 60 осіб, за спеціальністю «фармація» - 57.

6.08.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR