Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
«Вітайте, я – студент!»

«Вітайте, я – студент!»

      Мало що може зробити людину більш щасливою, ніж звістка: вона зарахована до престижного вишу і віднині носить почесне звання - студент!  Позаду складний шлях, пройдений до цієї мети, підготовка, хвилювання, недосип... Попереду – оволодіння однією з найважливіших і складніших професій, цікаві лекції, захоплююче студентське життя, нові друзі.

     Що відчувають вчорашні абітурієнти, отримуючи звістку про вступ до ЗДМУ?

    Володимир Аверченко, м. Маріуполь: «Хоч і мав непогані бали у ЗНО – з біології  - 189, з хімії – 182, хвилювався: у багатьох учнів рейтинг ще вище і 200 балів – не рідкість. Вступив на бюджет і дуже щасливий. Обрав саме Запорізький медуніверситет, бо знав від свого рідного дядька, який колись тут навчався, про високий рівень викладання, отже впевнений, що отримаю якісні знання. Окрім теорії, чекаю на хорошу практику в запорізьких лікарнях. Трохи відпочину і з головою порину у навчання».

     Олена Крошкіна , с. Сергіївка, Херсонська область: «Переживаю повний спектр почуттів: полегшення, сум за домівкою, велику радість – все разом! ЗДМУ закінчило багато знайомих, зараз тут навчається моя сестра, тому сумнівів щодо вибору вишу майже не було. Мені подобається все: зелена, доглянута територія, затишок, сучасні аудиторії, компактність і зручність студентського містечка. Яку спеціальність оберу в майбутньому – точно сказати зараз не можу, схиляюсь до професії кардіолога або гінеколога,  а там буде видно. Все залежить від мене!»

     Артур Мащенко, м. Пологи: «Вступив на бюджет, спеціальність «Медицина». Щасливий настільки, що не можу передати свої емоції на словах повною мірою. Не скажу, що дуже хвилювався, мені здається - найскладніше починається саме зараз:  треба добре навчатися, скрупульозно оволодівати знаннями, вбирати все, що може дати виш. Що відчуваю зараз? Бажання нарешті виспатися!»

     Аліна Ганевич, м. Нікополь: «І досі не віриться, що пройшла на бюджет. Мої перші слова по приїзді додому: «Вітайте мене, я студентка! Планую максимально використати роки навчання в Запорізькому медуніверситеті для того, щоб здійснити свою мрію - стати нейрохірургом. Звісно, за шість років багато що може змінитися, але головне – стати по-справжньому хорошим лікарем».

2.08.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR