Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вступна кампанія: у конкурсі переможуть найсильніші

Вступна кампанія: у конкурсі переможуть найсильніші

Учора завершився прийом електронних заяв від вступників на денну форму навчання в ЗДМУ, які йдуть в університет на базі атестатів та сертифікатів ЗНО. Нагадаємо, цим шансом вони могли скористатися з 12  по 26 липня включно.

«Відповідно до умов  прийому, останню заяву від вступників ми мали прийняти вчора до 18-ої години, - коментує заступник голови приймальної комісії ЗДМУ, доцент Віра Одинцова. -  А о 18-ій надійшло офіційне повідомлення ЄДЕБО, що реєстрація електронних заяв продовжується до 20.00. Тому ми почекали означеного часу, заяви на денну форму навчання вже не надходили, але прийняли ще декілька  на заочну форму. Адже вступники, які бажають навчатися заочно і вступають на базі атестату й сертифікату ЗНО,  можуть подавати заяви до 11 серпня в електронному вигляді, а ті, хто вступає з дипломами молодших спеціалістів – у паперовому.

На вечір 26 липня у нашій електронній базі зареєстровано 4500 заяв. Це на 1300 менше, ніж торік, що пояснюється рядом факторів:  мінімальними 150 балами ЗНО, зменшеною до семи кількістю заяв, що їх має подати вступник тощо.  Враховуючи ці обмеження, загалом маємо гарний показник. Що стосується виключно контрактної форми навчання, то кількість заяв  на фармацію,  технології парфумерно – косметичних засобів, фізтерапію й ерготерапію,  лабораторну діагностику, їхня кількість істотно збільшилася – від 30 до 50 відсотків».

За словами Віри Одинцової, загалом на медицину (бюджетна форма навчання) допущено  до участі в конкурсі 1101особу, на стоматологію – 138, педіатрію – 168. Кількість поданих заяв і тих, які допущені, різняться: частині претендентів на вступ відмовлено через недостатню кількість балів, так на медицину  - 93 особам, на педіатрію -  21, на стоматологію – 19.

Є частина вступників, які подали заяви цілеспрямовано на контрактну форму навчання. На медицину таких 309 вступників,  педіатрію -77, стоматологію – 249. В даній ситуації люди зважили свої можливості, реально оцінили шанси.

Сьогодні в ЗДМУ відбулося  фахове вступне випробування для 21  бакалавра лабораторної діагностики,  які вступають в магістратуру.  Вони складали іспит з клінічної лабораторної діагностики  та з іноземної мови. Також іспитове фахове випробування склали 22 спеціалісти зі спеціальностей «Фармація», «Технології парфумерно – косметичних засобів», які вступають в магістратуру на спеціальність «Фармація». Вони продемонстрували  знання з фармацевтичної хімії, фармакогнозії, технології ліків, організації та економіки фармації, а також з іноземної мови. Вступники працювали над  кожною роботою по півтори години.

Наближається той хвилюючий час, коли наші вступники знаходитимуть свої прізвища у списках зарахованих. ЗДМУ у вересні радо зустрічатиме юне поповнення -  розумних, цілеспрямованих студентів,  налаштованих навчатися і працювати в одній з найблагородніших професій

27.07.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR