Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вступне випробування – крок у студентство

Вступне випробування – крок у студентство

Сьогоднішній день в перебігу вступної кампанії позначений  фаховими  випробуваннями для вступників, які обирають  денну форму навчання на 2 курсі ЗДМУ на базі молодшого спеціаліста.

«За  кількості поданих заяв процес відбувається цілком задовільно, на рівні минулого року.  На спеціальність «Медицина»  від таких осіб  надійшло 174 заяви, - коментує  заступник голови приймальної комісії ЗДМУ доцент Віра Одинцова. – Педіатрію налаштовані вивчати дев’ять осіб, стоматологію – 27, фармацію денної форми – шість осіб. Іспити проходили в двох аудиторіях, на сьому ранку вже вишикувалася черга, вступники дисципліновані. Приймальна комісія все добре підготувала до випробування.  Відбувалось воно в тестовому режимі. Вступники зі спеціальностей «Медицина», «Педіатрія»  мали продемонструвати знання з таких дисциплін як анатомія, фізіологія, мікробіологія, фармакологія, - це комплексний тестовий іспит, куди входять предмети, які вони вивчали в медичному коледжі. Для майбутніх стоматологів тести обіймають програму з анатомії, фізіології  людини. Для вступників на спеціальність «Фармація» це фармацевтична хімія, фармакогнозія, технологія, УЕФ,  тобто, випускаючі дисципліни.

Прикметно, що вступники мали  за  90 хвилин відповісти на 60 запитань, оцінюватимуться результати іспиту за шкалою  від ста до двохсот балів, перевіряє комп’ютер, відтак буде ще й паралельна  перевірка робіт екзаменаторами. Результати порівнюються, у випадках, коли різняться, роботу розглядає комісія. Визначається конкурсний бал.  Підсумовується загальний бал кожного вступника  з урахуванням  диплому, максимально він може становити 400. Слід зазначити, що іспити кожного екзаменаційного комплексу приймає авторитетна комісія, до складу якої входять представники кафедр, дисципліни яких у переліку випробувань, це доценти, доктори, кандидати наук».

За результатами моніторингу середніх балів дипломів, на думку Віри Миколаївни, в ЗДМУ  цього року  прийшла нова генерація  з досить високими знаннями, отриманими в коледжах. Показники  дипломів подають надію, що й з іспитовими випробуваннями  вступники справляться добре. Переважна більшість з них мають свіжі знання, оскільки  закінчили коледжі цього року. Географія, звідки приїхали  молоді люди, досить обширна, так на спеціальність «Медицина» найбільше заяв подали випускники коледжу ЗДМУ, Бериславського, Миколаївського, Криворізького, базового Запорізького, Дніпропетровського, Херсонського та інших медичних коледжів. Приїхали цього року вступники з Кам’янця –Подільського,  Могилів – Подільського. Тобто, географія дедалі розширюється, це свідчить, що наш медичний виш користується серед вступників в Україні  незмінною популярністю.

Вступна кампанія в ЗДМУ добігає завершення.  Завтра, 26 липня, до 18 години  іще можна подати електронні а чи паперові заяви на вступ. 27 –го відбудеться фахове вступне випробування  та іспит з іноземної мови для осіб, які вступають в магістратуру. А також для вступників в магістратуру за спеціальною півторарічною програмою.


 

25.07.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR