Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вступна кампанія : останній шанс подати заяву

Вступна кампанія : останній шанс подати заяву

Залишилося  три неповних дні, а конкретно, до вісімнадцятої години 26 липня,  щоб  «наздогнати поїзд» тим вступникам, хто збирається стати студентом цього року і подати заяви. Останній шанс іноді теж буває  вирішальним. Сьогодні, наприклад, ним іще можуть скористатися особи, котрі вступають на 2 курс на базі свого диплому молодшого спеціаліста і опановуватимуть  спеціальності «Медицина», «Педіатрія»,  «Стоматологія», а також  вступники -  молодші спеціалісти, фармації денної. Останній день подачі ними документів – 24 липня, а  завтра їм належить скласти  фаховий вступний іспит з  тих предметів, які вони вивчали в своїх коледжах.

На сьогодні у ЄДЕБО на вступ в наш університет зареєстровано понад чотири тисячі заяв. За словами заступника голови приймальної комісії ЗДМУ доцента Віри Одинцової, традиційно найбільша кількість вступників мають намір вивчати медицину. На 45 відсотків порівнюючи з минулим роком, зросла кількість поданих заяв на фармацію денної форми навчання, на 50 відсотків – на спеціальності «Технології парфумерно – косметичних засобів», «Фізична терапія, ерготерапія», на 25 – спеціальності «Лабораторна діагностика», а також на заочну форму навчання. У такий спосіб зробила  свій вибір частина  молоді, орієнтована на медичний фах, але котра не подолала 150 – бальний щабель з профільних предметів.

Вступники, які  мають право вступу на бюджетні місця по квоті 1, подавали до документи до 20 липня, 21 - го для них проводилися вступні іспити. Особи, які  вступають в магістратуру на базі диплому бакалавра зі спеціальностей  «Технології медичної діагностики і лікування» ( освітня програма «Лабораторна діагностика») -  подають заяви до 26 липня включно, а наступного дня  складають два іспити – з  іноземної  мови і спеціального  предмету – клінічна лабораторна діагностика.

Бажаючі отримати освіту заочно зі  спеціальностей «Фармація. Промислова фармація» ( освітні програми – «Фармація» і Технології парфумерно – косметичних засобів») мають подати документи до 11 серпня. 

Цьогоріч, як зазначила Віра Миколаївна Одинцова, вступна кампанія проходить спокійно, електронна система працює справно. Вступникам не завадить частіше  перевіряти свої електронні кабінети, адже там може бути для них оперативна інформація. І, звісно, усім, хто чекає  щасливих повідомлень, нехай вони неодмінно вас знайдуть!

 

24.07.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR